21-latka umarła przez koronawirusa. Rodzice ostrzegają innych, wszyscy się mylili?

21-latka umarła przez koronawirusa. Rodzice ostrzegają innych, wszyscy się mylili? Źródło: .

Rodzice młodej dziewczyny, która zmarła na COVID-19, ostrzegają resztę społeczeństwa. Powszechnie większość osób uważa, że młode osoby nie są narażone na chorobę wywołaną koronawirusem, SARS-CoV-2. Ta informacja może jednak zburzyć dotychczas panujący spokój.

Rodzice 21-latki postanowili zaapelować do osób, które sądzą, że COVID-19 dotyka wyłącznie osób w podeszłym wieku oraz tych, u których występują schorzenia układu oddechowego i krwionośnego. Ich oświadczenie rzuca zupełnie nowe światło na sytuacją związaną z epidemią koronawirusa.

Po tym, jak 21-letnia kobieta zaraziła się koronawirusem, rodzice postanowili nagłośnić całą sprawę. 21-letnia Chloe Middleton z High Wycombe jest najprawdopodobniej najmłodszą śmiertelną ofiarą koronawirusa w Wielką Brytanii, która nie miała żadnych chorób towarzyszących, ani nie była w grupie podwyższonego ryzyka. 

Rodzice 21-latki wydali oświadczenie

Rodzice 21-letniej dziewczyny, zamieszkałej niedaleko Londynu, postanowili wystosować oświadczenie, które może zaniepokoić wszystkich, którzy dotychczas myśleli, że na COVID-19 umierają jedynie osoby w podeszłym wieku. Chloe Middleton  zmarła po tym, jak zaraziła się wirusem SARS-CoV-2, mimo że nie chorowała na inne schorzenia. Śmierć osoby, która nie znajdowała się w grupie ryzyka, okazała się wielkim szokiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moja piękna, życzliwa 21-letnia siostrzenica Chloe zmarła z powodu COVID-19. NIE MIAŁA ŻADNYCH TOWARZYSZĄCYCH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH. Moi bliscy przechodzą przez niewyobrażalny ból, jesteśmy zdruzgotani ponad wszelkie pojęcie. Realia związane z tym wirusem dopiero rozwijają się na naszych oczach. Proszę, trzymajcie się rządowych wytycznych. ZRÓBCIE SWOJE. Chrońcie siebie i chrońcie innych! Wirus się nie rozprzestrzenia, LUDZIE rozprzestrzeniają wirusa - napisała ciotka ofiary.

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza

2. Niepokojące informacje. Jolanta Kwaśniewska z Aleksandrem nie przebywają na terenie Polski

Po tym, jak w niedzielę 22 marca poinformowano o śmierci dziewczyny, rodzice postanowili poinformować resztę społeczeństwa o tym, że choroba zagraża wszystkim. Chociaż w grupie ryzyka znajdują się osoby w podeszłym wieku oraz te, które przechodzą inne choroby, na COVID-19 może umrzeć każdy. W Wielkiej Brytanii do tej pory wykryto ponad 8 tysięcy przypadków obecności koronawirusa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Kuriozalna wypowiedź mistrzyni olimpijskiej. Epidemia to "kara od Boga za obrażanie Rosji"
  3. Lekarze apelują, aby podczas epidemii nie jeść konkretnych produktów. Drastycznie obniżają odporność
  4. Naukowcy odkryli nowy sposób rozpowszechniania koronawirusa. Nie tylko kaszel i kichanie
  5. Papież Franciszek przebywał blisko zakażonej osoby. Właśnie podano wyniki jego testu na koronawirusa
  6. Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. Gości zamurowało słysząc odpowiedź kierownika

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News