Tak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra. Mamy ich zdjęcia

Tak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra. Mamy ich zdjęcia Źródło: Instagram/Wiktoria Gabor

Rodzice Viki Gabor muszą być niezwykle dumni ze swojej pociechy, która dzisiaj wygrała Eurowizję Junior. A jak wyglądają jej mama i tata? Mamy zdjęcia ich oraz siostry Viki.

Rodzice Viki nie zasną dzisiaj spokojnie. Ich kochana córka wygrała właśnie Eurowizję Junior i z pewnością usłyszy o niej cały świat. A kim są najszczęśliwsi rodzice na świecie i jak wyglądają?

Najdumniejsi rodzice na świecie

Zaledwie parę godzin temu Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior. Gliwice, które gościły imprezę oszalały z radości, gdy okazało się, że po raz drugi z rzędu najlepszym dziecięcym głosem została reprezentantka Polski.

Rodzice po raz pierwszy publicznie towarzyszyli jej podczas nagrań w programie "The Voice Kids" emitowanym w TVP2. To wtedy ich kochana córka brała udział w muzycznym talent show, śpiewając w grupie Tomsona i Barona. Rodzice byli przy niej razem z ich drugą córką, aby wspólnie trzymać kciuki za powodzenie Wiktorii. Chociaż ostatecznie w programie zajęła 2 miejsce, to trzeba przyznać, że jej kariera nabrała tempa. 

Rodzice Viki Gabor 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj na pewno kibicowali jej podczas udziału w konkursie, na co dzień ich kroki też kierowane są w stronę muzyczną. Cała rodzina żyje muzyką. Rodzice Viki Gabor przed laty mieli zespół folklorystyczny, w którym śpiewali i grali cygańskie piosenki. Mała Viki mogła więc od dziecka słuchać najpiękniejszej muzyki na żywo, w wykonaniu kochających rodziców.

Jej mama do dziś udziela się wokalnie. Jej starsza siostra zajmuje się komponowaniem utworów, co jest wspaniałym sposobem na wspólne spędzanie czasu.

- Komponujemy własne piosenki. Mam nadzieję, że którąś z nich uda mi się nagrać na moją pierwszą płytę. Siostra gra na gitarze i pianinie. Ja na razie na niczym nie gram, ale bardzo bym się chciała nauczyć - opowiedziała Viki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

A jak wyglądają rodzice Viki? Trzeba przyznać, że młodziutka gwiazda jest bardzo podobna do swojej mamy. Zarówno ona, jak i Viki, czy jej siostra, zachwycają pięknymi ciemnymi oczami i włosami.

uploaded

fot. youtube/TVP

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyszło na jaw, jak powstają piosenki Viki Gabor. Korzysta z pomocy wyjątkowej osoby, każdy by tak chciał
  2. Żenująca wpadka dziennikarza TVP na Eurowizji, zapomniał o mikrofonie. Kompromitujące nagranie wyciekło do sieci
  3. Jolanta Kwaśniewska obchodzi rubinową rocznicę ślubu. Córka pokazała przepiękne zdjęcie, łezka kręci się w oku
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: superexpress

Następny artykuł