Rodzice chrzcili syna tuż przed odłączeniem go od aparatury. Wtedy wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego

Rodzice chrzcili syna tuż przed odłączeniem go od aparatury. Wtedy wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego Źródło: screen/popularne/

Rodzice ochrzcili syna chwilę przed tym, jak lekarze mieli odłączyć go od aparatury. Nie wierzyli własnym oczom, gdy spostrzegli, co zaczęło dziać się z ich ukochanym maleństwem.

Rodzice są w stanie zrobić dla swojego dziecka wszystko. Czasem jednak przychodzi ten wyjątkowo tragiczny moment, kiedy najwybitniejsi specjaliści nie są w stanie już nic zrobić i musza się pogodzić ze śmiercią syna czy córki. Na to młode małżeństwo spadł właśnie ogromny ciężar, jakim było podjęcie decyzji o odłączeniu dziecka od aparatury. Ale gdy w końcu zapadła, wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego. 

Nikt nie mógł mu pomóc 

Zaledwie 3-letni Dylan Askin, mimo tak młodego wieku, przeszedł naprawdę wiele Zdiagnozowano u niego niebywale rzadki przypadek nowotworu płuc, który bardzo utrudniał mu oddychanie. Malec rozpoczął wyczerpującą chemioterapię i wiele wskazywało, że od tego momentu dobrze się ułoży. 

Minął miesiąc pełen dobrych nadziei, a po tym czasie 3-latek zasłabł w przedszkolu, po czym niezwłocznie przewieziono go do szpitala. Wówczas lekarze odkryli, że Dylanowi zapadły się płuca, przez co nie mógł samodzielnie oddychać. Specjaliści podpięli go do respiratora i niedługo potem, gdy stan chłopca się pogorszył, odkryli, że wdało się zakażenie i jego narządy przestały pracować. Zrozumieli, że dalsze podtrzymywanie jego życia nie przyniesie już żadnych rezultatów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzice ochrzcili syna tuż przed odłączeniem od aparatury. Nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego 

Rodzice Dylana, 29-letnia Kerry i 36-letni Mike, musieli zadecydować, czy chcą odłączyć syna. Wiedzieli, że jego los został już przesądzony, jednak podjęcie ostatecznej decyzji przychodziło im z okropnym bólem. Gdy w końcu ją podjęli, był Wielki Piątek, a już następnego dnia, chwilę przed odłączeniem, ochrzcili 3-latka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”

2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Minęła zaledwie chwila, gdy zauważyli, że malec zaczął poruszać nogami, co przy jego stanie wydawało się niemożliwe. Lekarze przeprowadzili kilka badań, które wykazały, że jego mózg nadal pracuje i najprawdopodobniej będzie żył. Dylan jeszcze kilka tygodni spędził w szpitalu, a jego rodzice przez ten cały czas żyli w strachu. Ostatecznie 3-latek mógł wrócić do domu, pełen sił i radości jak nigdy przedtem. Cała rodzina jest przekonana, że to, co się wydarzyło, to prawdziwy cud, a ich synek zmartwychwstał dokładnie tak jak Jezus.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków 
  2. Mama Piotra Woźniaka-Staraka prawie zemdlała, gdy wyszły na jaw wyniki sekcji zwłok. Chodzi o nielegalne substancje
  3. Straszna prawda wyszła na jaw. Natychmiast się rozwiódł odkrywając, na co żona wydaje wszystkie pieniądze
  4. Na jaw wyszły wszystkie kłamstwa męża zdradzającego ciężarną żonę. Zabił ją, godzinę później opublikował 13 słów
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej mocno zripostował Andrzeja Dudę. Poszło o zaostrzenie ustawy ograniczającej aborcję

Źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News