Rodzice czuli, że córka skrywa przed nimi sekret. Otworzyli piec i dokonali odkrycia, które ścięło ich z nóg

Rodzice czuli, że córka skrywa przed nimi sekret. Otworzyli piec i dokonali odkrycia, które ścięło ich z nóg Źródło: Unsplash/Hayden Scott

Rodzice odkryli straszny sekret swojej pociechy, podczas gdy ona ze swoim partnerem szalała na weselu. Policja nie mogła uwierzyć, że do tak strasznego czynu podeszła z zimną krwią. Rozpaczy nie było końca.

Rodzice tej 22-letniej dziewczyny przeżyli największy i najgorszy szok w życiu, gdy w piecu znaleźli dowód na to, co zrobiła ich ukochana córka. Natychmiast zadzwonili na policję, która aresztowała ją, gdy w najlepsze szalała z partnerem na weselu.

Rodzice pogrążeni są w żałobie

Tragedia rozegrała się w województwie lubelskim, a dokładnie w Majdanie Kozłowieckim nieopodal Lubartowa. Rodzice przyznali, że podejrzewali, że córka coś przed nimi ukrywa, ale nie mogli się spodziewać, że był to aż tak wielki sekret. Nigdy wcześniej nie naruszyli prywatności dziewczyny, ale coś nie dawało im spokoju. Zdecydowali się przeszukać jej pokój.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie znaleźli niczego interesującego pod łóżkiem ani w komodach i już mieli się poddać, nieco zawstydzeni brakiem zaufania do własnego dziecka, ale coś ich tknęło i otworzyli piec, za pomocą którego ogrzewana była sypialnia. Nie mogli uwierzyć koszmarnemu widokowi, który tam na nich czekał. 

W piecu znaleźli zwęglone zwłoki noworodka

Dziecko ukryte było w piecu, ale wciąż łatwo było rozpoznać, że przed śmiercią musiało bardzo cierpieć. Nosiło ślady dotkliwego pobicia na głowie i górnej części ciała. Nie jest pewne, czy spłonęło żywcem, ale niezależnie od tego poniosło straszną śmierć. Rodzice dziewczyny nie mogli uwierzyć, że zostawiając za sobą tak straszny sekret, 22-latka tak po prostu poszła na wesele ze swoim chłopakiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Od razu zadzwonili na policję. Funkcjonariusze przyjechali na imprezę i przerwali młodej "matce" szampańską zabawę. Początkowo zaaresztowali i ją, i jej partnera, ale po przesłuchaniu mężczyzna został puszczony wolno. Tak jak rodzice dziewczyny, nie miał pojęcia co zrobiła. Nie wiadomo jak udało jej się ukryć przed najbliższymi, że była w ciąży, ale z zeznań rodziców i jej chłopaka jasno wynika, że nie zostało to nigdy podane do wiadomości publicznej. 

Kobieta przebywa obecnie pod nadzorem policji w szpitalu w Lubartowie - nie wiadomo, czy to ze względu na powikłania po ciąży, czy na stan psychiczny, który - patrząc na jej czyny - zdecydowanie odbiega od normy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

źródło: popularne

Następny artykuł