Rodzice katowali małego chłopca, zapłakany spojrzał na okno i wziął rozbieg. To było dziewiąte piętro

Rodzice katowali małego chłopca, zapłakany spojrzał na okno i wziął rozbieg. To było dziewiąte piętro Źródło: screen/dailymail/

Rodzice już od dłuższego czasu znęcali się nad swoim synem. Każdego dnia przeżywał koszmar, z którym nie potrafił sobie poradzić. Gdy opiekunowie kolejny raz podnieśli na niego rękę, malec zdecydował się na ostateczny krok.

Rodzice nie mieli litości dla kilkuletniego chłopca. W ich domu niemalże każdego dnia dochodziło do przemocy, jednak pozostali mieszkańcy bloku nikomu tego nie zgłaszali. Brak odpowiedniej interwencji sprawił, że załamany malec nie wdział innego rozwiązania, jak targnąć się na własne życie. Dopiero wtedy sprawą zajęły się służby. 

Rodzice katowali własnego syna. Pewnego dnia doszło do tragedii 

Potworne zdarzenie miało miejsce na Ukrainie. W jednym z mieszkań regularnie dochodziło do karczemnych awantur, jednak nie między małżonkami, lecz rodzicami i ich 8 letnim synem Antonem. Niemalże każdego dnia chłopiec był bity i poniżany, i choć krzyki oraz odgłosy szarpanin były wyraźnie słyszane na klatce schodowej, żaden z sąsiadów nie zgłosił przemocy domowej. 

Pewnego dnia, niedługo po tym, jak malec wrócił ze szkoły, w mieszkaniu pojawili się jego rodzice. Od razu zaczęli krzyczeć i jak się później okazało, w brutalny sposób szarpać syna. Malec płakał, ale oni nie ustawali w swoich działaniach. Nagle do 8-latka dotarło, że nikt nie przejmuje się jego losem, a przerażony całą sytuacją zdecydował się na ostateczny krok. Anton podbiegł do okna i bez wahania skoczył. Mieszkanie, w którym mieszkał, znajdowało się na 8. piętrze budynku. Świadkowie od razu zawiadomili policję i pogotowie, jednak przybyli na miejsce ratownicy stwierdzili zgon chłopca.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszczęto śledztwo 

Dopiero po śmierci 8-latka sąsiedzi zaczęli zeznawać do jak przerażających sytuacji dochodziło w ich mieszkaniu. Okazuje się, że nie było dnia, w którym rodzice nie stosowali wobec swojego syna przemocy psychicznej i fizycznej. Ponadto oprawcy 8-latka ponoć od razu przyznali się do zarzucanych im czynów.  

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

Śledczy wszczęli postępowanie przeciwko małżeństwu na podstawie niewykonania obowiązków rodzicielskich. Jak podają zagraniczne media, sprawcy niemalże od razu spakowali swoje rzeczy, opuścili wynajmowane mieszkanie i uciekli z miasta. Dla lokalnej policji odnalezienie ich jest sprawą priorytetową. Z przekazywanych informacji wynika, że grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. MILIONY Polaków oszukanych. Oszuści sprzedawali rozcieńczone mleko
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Archeolodzy nie mogli wyjść ze zdumienia, Kopali, kiedy nagle ukazała im się twarz Jezusa Chrystusa
  4. Dieta Magdy Gessler podbija Polskę. Schudła w zastraszającym tempie
  5. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Źródło: daily mail 

Następny artykuł