Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych

Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych Źródło: Pixabay / mm91

Rodzice spostrzegli, że ich syn zaczął się bardzo źle czuć, nie mieli pojęcia, co wywołało u niego ten stan. Kiedy zajrzeli do kubka dziecka, zamarli z przerażenia.

Rodzice zauważyli, że ich syn czuje się bardzo źle, ale nie mieli pojęcia, co spowodowało pogorszenie się zdrowia u ich dziecka. Szukając przyczyny jego stanu, zajrzeli do kubka, z którego chłopiec pił. To, co odkryli w środku, zmroziło im krew w żyłach. Teraz ostrzegają innych, swoją historią podzielili się z internautami.

Rodzice nie wiedzieli, czemu ich syn choruje

Dzieci często chorują i nie jest to nic dziwnego. Ich układ odpornościowy nie jest tak rozwinięty jak u dorosłego człowieka. Wirusy i bakterie, z którymi spotykają się na co dzień w przedszkolach i żłobkach są dla nich dużo groźniejsze, niż dla starszych osób. Jednak kiedy Penny i Simon Powell spostrzegli, ze ich syn nagle zaczął bardzo źle się czuć, zaczęli zastanawiać się, jaka jest tego przyczyna.

Szukając powodu choroby swojego chłopca, rodzice zajrzeli do kubka, z którego zwykle maluch pił. To, co znaleźli, zmroziło im krew w żyłach, tego się zupełnie nie spodziewali. Swoją historię opisali w internecie, ku przestrodze dla innych rodziców.

Rodzice znaleźli przyczynę choroby syna w kubku z piciem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ich synek na co dzień korzystał z popularnego kubka "niekapka" firmy Tommy Tippee Cup. By napić się z naczynia, dziecko musi lekko pociągnąć płyn przez specjalnie skonstruowany do tego ustnik, który zapobiega rozlewaniu się płynu. Okazało się, że w ustniku gromadziły się resztki soków i innych napoi, których nie dało się umyć. Zalegające płyny gniły w środku, tworząc zagrożenie dla zdrowia dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]

2. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

Rodzice rozcięli ustnik kubka, a gdy zobaczyli pozostałości w jego środku, zamarli z przerażenia. Oburzeni, od razu podzielili się swoją historią z internautami za pomocą Facebooka, by ostrzec wszystkich. Okazało się, że takich przypadków było więcej. Kubki są wygodne, ale stanowią dla dzieci zagrożenie, którego wielu rodziców nie jest świadomych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Dagmara nie wytrzymała, nie mogła przemilczeć sprawy. Oburzające zachowanie na oczach tysięcy
  4. Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych
  5. Gorące sceny w jacuzzi w "Sanatorium miłości" niczym w pierwszym Big Brotherze. Widzom opadły szczęki

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News