Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają seks na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają seks na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne Źródło: Facebook

Rodzice wzbudzili prawdziwe kontrowersje swoimi metodami wychowawczymi. Para wyznała, że uwielbiają chodzić nago po swoim domu i nie wstydzą się uprawiać seksu na oczach dzieci. Tłumaczenia mamy i taty dzieci są zadziwiające, a psycholodzy chcą interwencji policji.

Rodzice zawsze starają się przekazywać swoim pociechom cenne doświadczenia i lekcje, które od najmłodszych lat kształtują umysły ich dzieci. Para z Łotwy stwierdziła, że ich potomstwo od samego początku powinno być zapoznawane z nagością, seksem i bezpruderyjnym stylem życia. Małżeństwo nie dość, że chodzi po mieszkaniu nago, to jeszcze uprawia seks na oczach i w obecności swoich podopiecznych. Ich filozofia życiowa może przerażać.

Rodzice wychowują dzieci bez wstydu. Uprawiają seks na ich oczach

Siergiej Michałkin wraz ze swoją żoną wstrząsnęli ostatnio całą rosyjską opinią publiczną. Mężczyzna prowadził bloga, gdzie opisywał życie bez żadnych ograniczeń seksualnych na oczach swoich dzieci oraz opublikował nagie zdjęcie wszystkich członków swojej rodziny. O ile takie fotografie mogą wywoływać niedowierzanie, o tyle Łotysz nie widzi w swoim zachowaniu niczego złego. Jak sam twierdzi, ciało ludzkie jest rzeczą naturalną, więc on nie ma moralnych przeciwwskazań, aby nauczać o nim swoich podopiecznych.

Jak sam wyznał, w jego domu dochodzi do sytuacji, które wielu ludzi może uważać za pedofilskie. Mężczyzna pochwalił się, że jego córka zapytała go, czy może pocałować go w krocze. Jej tata nie dość, że jej tego nie zabronił, to zaczął się w tym dopatrywać logicznej konsekwencji swoich nauczań.

- Myję ją, może mnie pocałować. To jedna z części mojego ciała. Dla mnie nie ma różnicy, noga lub ręka, przód czy tył. Ja też mogę ją pocałować gdziekolwiek - opowiada Sergiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psychologowie apelują o odebranie dzieci

Po tym, jak sprawa małżeństwa Michałkinów wypłynęła na światło dzienne, w Rosji zaczęła się debata nad postawą łotewskich emigrantów i skutków, jakie ich nauki mogą mieć na kształtowanie się młodych ludzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Zdaniem wielu psychologów, Sergiej i jego małżonka są upośledzeni umysłowo i czym prędzej powinno się im zabrać dzieci. Policja bada, czy incydentów pedofilskich w domu prowadzonym przez małżeństwo było więcej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki


Źródło:  ZobaczTo.pl

Następny artykuł