11-latka umarła po umyciu zębów. Teraz jej matka ostrzega innych rodziców przed fatalnym błędem

11-latka umarła po umyciu zębów. Teraz jej matka ostrzega innych rodziców przed fatalnym błędem Źródło: pikrepo

Rodzice popełnili fatalny błąd, przed którym ostrzegają teraz innych. Ich 11-letnia córka zmarła po umyciu zębów. Nikt nie może pogodzić się z tym, co się wydarzyło.

Rodzice natychmiast zauważyli, że z ich córką dzieje się coś złego. Niestety pomimo niezwykle szybko udzielonej pomocy, nic nie dało się zrobić, a ich 11-letnia córka zmarła. Dramatyczne wydarzenia rozpoczęły się, kiedy ich córka myła zęby. Dziś rodzice ostrzegają innych, by uczyli się na ich tragedii. 

Rodzice nie mogą pogodzić się z tragedią 

Monique Altamirano razem z mężem pogrążyli się w żałobie po śmierci swojej córki. Zrozpaczeni rodzice do dziś nie mogą pogodzić się ze śmiercią córki. To, co wydarzyło się w ich mieszkaniu, na zawsze zostanie w ich pamięci. Dziś dzielą się swoją historią, by ostrzec wszystkich innych rodziców. 

Pewnego dnia 11-córka Monique Altamirano myła zęby w łazience. Dziewczynka w trakcie przybiegła do rodziców, by przekazać im, że dzieje się z nią coś złego. Nagle wargi dziewczynki zaczęły robić się sine. Mama dziewczynki zaniosła ją do łóżka i natychmiast poprosiła drugie dziecko, by dzwoniła po pogotowie. Monique Altamirano w tym czasie wiedziała, że musi szybko reagować i wzięła EpiPen. Jest to zastrzyk z epinefryny, który stosuje się w przypadku silnych reakcji alergicznych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W mieszkaniu pojawiła się karetka pogotowia, która zabrała dziewczynkę do szpitala. Niestety już po dwóch dniach pobytu w placówce dziewczynka zmarła. Rodzice dowiedzieli się już, na skutek czego doszło do śmierci ich córki. 

Trzeba uważać. Rodzice ostrzegają 

Okazało się, że w paście do zębów, której używała 11-letnia dziewczynka, znajdowały się składniki, na które była uczulona. Córka miała silną nietolerancję laktozy, a w paście znajdowały się produkty mleczne. Rodzice, kupując dziecku pastę, którą polecił dentysta, nie sprawdzili jej składu. Nie spodziewali się, że w paście do zębów może znajdować się nabiał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy oglądali jego dzieła. Niestety, zmarł na koronawirusa

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała dramatyczne nagranie

Dziś wiele miesięcy po śmierci 11-latki, rodzice ostrzegają wszystkich, by uważnie sprawdzali składy produktów, które kupują. Nawet pasta do zębów może okazać się niebezpieczna i przyczynić się do śmierci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Walka z koronawirusem trwa. W Polsce pojawiają się pierwsi wyleczeni
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Nieoficjalne: w poniedziałek ruszają testy kliniczne szczepionki na koronawirusa. Już jest pierwszy uczestnik
  4. Obsługiwała jeden z największych koncertów w Dzień Kobiet, mając koronawirusa. Uczestnicy pilnie poszukiwani
  5. 28-letni Polak pokonał koronawirusa? Najnowsze ustalenia mediów o jego leczeniu
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News