18-miesięczne dziecko w bardzo ciężkim stanie, rodzice trafili na kwarantannę. Druzgocące doniesienia z kraju

18-miesięczne dziecko w bardzo ciężkim stanie, rodzice trafili na kwarantannę. Druzgocące doniesienia z kraju Źródło: Pexels Pedro Figueras

Rodzice mieli pozostawić swoje dzieci pozbawione opieki. Konsekwencje okazały się być poważniejsze, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. 18-miesięczne dziecko jest obecnie w bardzo poważnym stanie. Opiekunowie zostali natomiast objęci kwarantanną, podobnie jak funkcjonariusze uczestniczący w akcji.

Rodzice najprawdopodobniej zapomnieli o swoich małych dzieciach. W wyniku pozostawienia 18-miesięcznej dziewczynki i 5-latka do strasznej tragedii doszło w jednym z polskich miast. Służby poinformowały, że stan dziewczynki jest obecnie bardzo ciężki. Rodzice, którzy nie upilnowali swoich dzieci, niespodziewanie zostali objęci kwarantanną. Ten sam los spotkał funkcjonariuszy, którzy pojawili się na miejscu wypadku.

Niedopatrzenie, którego mieli dopuścić się rodzice w Łodzi, skończyło się dramatem. Podczas, gdy spuścili swoje dzieci z oczu, 5-letni chłopiec najprawdopodobniej otworzył okno, przez które wypadła 18-miesięczna dziewczynka. Upadek z trzeciego piętra skończył się poważnymi obrażeniami, dlatego dziewczynka obecnie przebywa w szpitalu, a jej stan jest bardzo ciężki. Nieoczekiwanie rodzice zostali objęci kwarantanną, kiedy okazało się, że mogą być zarażeni koronawirusem. Odizolowani zostali również funkcjonariusze, którzy brali udział w akcji.

Rodzice prawdopodobnie pozostawili dzieci bez opieki, później zostali objęci kwarantanną

Mieszkający w Łodzi rodzice mieli pozostawić swoje dzieci bez opieki. Ojciec 18-miesięcznej dziewczynki oraz 5-letniego chłopca usnął, natomiast matka przebywała w innym pomieszczeniu. Podczas nieuwagi, najprawdopodobniej ich syn otworzył uchylone okno na trzecim piętrze, przez które wypadła dziewczynka. Jeszcze przed pojawieniem się służb, kobieta wniosła córkę do mieszkania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie akcji okazało się, że rodzice niedawno mieli również kontakt ze znajomymi, którzy wrócili z Włoch. Ojciec dzieci skarżył się na kaszel, dlatego wraz z partnerką zostali objęci kwarantanną w celu wykluczenia obecności koronawirusa SARS-CoV-2. Ich syn znalazł się pod opieką babci, natomiast 18-miesięczna córka czeka w szpitalu na operację. Jej stan jest bardzo poważny.

Dzisiaj grzeje: 1. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Rodzice mieli wykazać się wyjątkową nieodpowiedzialnością nie tylko dlatego, że wcześniej nie zgłosili się na test obecności koronawirusa. Okazało się, że matka, która przebywała w innym pokoju, podczas gdy jej dziecko wypadło przez okno, miała we krwi 0,8 promila alkoholu. Według informacji służb, opiekunowie nie mieli wyrobionej niebieskiej karty, a z relacji sąsiadów wynika, że oboje wydawali się odpowiednio zajmować dziećmi aż do tej pory.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Seniorzy drżą z obaw o emerytury. Czy listonosze dostarczą im pieniądze na czas?
  4. Ręce opadają, ksiądz bezdusznie gwałcił nieletnią. Zeznania dziewczyny wyciskają wszystkie łzy
  5. Zbigniew Boniek w żałobie. Nagle zmarła bliska mu osoba, wielka tragedia
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News