Rodzice i syn zaginęli
Materiały policyjne
Monika Majko - 14 Listopada 2020

Policja odwołała poszukiwania zaginionych rodziców i 9-letniego syna. Bliscy nie wierzą w tłumaczenia

Rodzice wraz z 9-letnim synem wyjechali z Berlina do Polski, po kilku dniach ślad po nich zaginął. Bliscy za wszelką cenę chcą odszukać rodzinę i nie wierzą w tłumaczenia służb.

Rodzice spakowali walizki i zabrali syna do Polski, po kilku dniach ich rodzina zgłosiła zaginiecie bliskich. Tajemnicze zniknięcie Darii i Macieja G. raz ich 9-letniego synka Eryka wstrząsnęło krewnymi, za wszelką cenę chcą ich odszukać, jednak policja zaprzestała działań.

Rodzice z synem nagle zniknęli

Daria G. mieszkała wraz z 9-letnim synem Erykiem w Berlinie. 37-latka jakiś czas temu rozwiodła się z mężem, Maciejem G, jednak jak twierdzi jej mama i siostra, które również przebywają w Niemczech, kobieta dobrze sobie radziła. Kilka dni temu zgłoszono zaginięcie całej trójki, która 7 listopada br. miała spakować walizki i udać się do rodziców 39-latka, którzy mieszkają w Poznaniu.

Oburzeni wierni wyszli z kościoła, nie chcą mieć nic wspólnego z księdzem. Zapowiadają dalsze działaniaOburzeni wierni wyszli z kościoła, nie chcą mieć nic wspólnego z księdzem. Zapowiadają dalsze działaniaCzytaj dalej

To właśnie poznańscy bliscy rodziny zgłosili jej zaginięcie, kiedy rodzice wraz z synem niespodziewanie wyjechali, a koło śmietnika znaleziono ich telefony komórkowe oraz rzeczy osobiste. tajemnicze zniknięcie rodziny wstrząsnęło bliskimi. Zarówno krewni Darii G. z Berlina, jak i rodzina 39-latka z Poznania mieli zauważyć, że małżeństwo dziwnie się zachowuje. Siostra 37-latki wskazała, że traciła ona kontakt z rzeczywistością. Kobieta jest przekonana, że to jej były mąż Darii G. zaaranżował wyjazd i ucieczkę.

– Siostra rozwiodła się z nim kilka lat temu, a ostatnio u niej pomieszkiwał, ale dochodziło między nimi do kłótni, m.in. o pieniądze. To nieprawdopodobne, że nie nawiązała z nami kontaktu i chce z nim zostać – przekonuje siostra pani Darii.

– On mówił o tym od dłuższego czasu, nie podobało mu się w Niemczech i nie chciał tu mieszkać. Ale Daria dobrze sobie tu radziła, była szczęśliwa i niczego jej nie brakowało. Zaczęła nawet remontować pokój dla syna. Czy ktoś taki porzuca nagle swoje miejsce i wyjeżdża nie wiadomo dokąd. Ja w to nie wierzę – dodaje kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Rodzina wycofała zgłoszenie o zaginięciu rodziców z dzieckiem

Okazuje się jednak, że zawiadomienie o zniknięciu rodziny zostało wycofane. Policja nawiązała również kontakt z Darią G. i jej byłym mężem. Jak przekazali funkcjonariusze, oboje przekonują, że chcą zacząć nowe życie i kategorycznie nie życzą sobie dalszych poszukiwań.

– Rodzina z Poznania miała z nimi kontakt, to oni zgłaszali zaginięcie i oni je wycofali. Policjanci też mieli kontakt telefoniczny zarówno z mężczyzną, jak i kobietą. Oni również potwierdzili, że nic im nie jest – mówi Borowik.

Dzisiaj grzeje:

1.Wszyscy zamarli podczas kazania abp Jędraszewskiego. "Będziemy sądzeni", internauci oburzeni

2. Prawdziwy hit w Lidlu. Zapłacisz 10 złotych i wyjdziesz z produktem od projektanta mody

3. Już jutro Polacy szturmem wparują do Lidla. Sklep oferuje maseczki za bezcen, bezkonkurencyjna oferta

Bliscy Darii G. nie wierzą jednak, że kobieta z własnej woli opuściła Berlin. Siostra kobiety jest oburzona tym, że polska policja zaprzestała czynności śledczych i zaniechała poszukiwań 37-latki, jej syna oraz byłego męża.

– Chcemy, żeby ich znaleźli, zrobili badania i sprawdzili, czy Daria nie jest pod wpływem jakiś środków odurzających – apeluje siostra zaginionej.

Jak tłumaczył w rozmowie z "Faktem" Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji, rodzice 9-latka mają pełnię praw rodzicielskich, a policja nie ma już żadnych podstaw prawnych do prowadzenia dalszych poszukiwań. Para mogła podjąć decyzję o rozpoczęciu nowego życia w Polsce, choć rodzinie zaginionej Darii G. ciężko to zrozumieć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne oskarżenie wobec polskiego rządu. Chodzi o testy na koronawirusa, opozycja domaga się pilnej narady
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Chcesz uniknąć zawału, udaru i chorób serca? Pij go na zdrowie, najlepiej codziennie i żyj pełnią życia
  7. Robicie jesienią szarlotkę? Z własnych jabłek jest najlepsza

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News