16-latka nagle obudziła się w środku nocy i zajrzała do sypialni rodziców. Widok zapamięta do końca życia

16-latka nagle obudziła się w środku nocy i zajrzała do sypialni rodziców. Widok zapamięta do końca życia Źródło: Emiliano Vittoriosi Unsplash.com

Rodzice stanowią w życiu dorastającego człowieka niesamowicie ważny element. Niestety ta 16-letnia dziewczyna dokonała strasznego odkrycia, które zmieniło wszystko, co dotychczas znała. Taki widok odcisnąłby się na psychice nawet dorosłej osoby, nikt nie mógł być przygotowany na to, co zobaczyła nastolatka.

Rodzice dziewczyny mieli ostatnio problemy, ale nikt nie podejrzewał, że sytuacja zakończy się ten sposób. W szoku są zarówno sąsiedzi, jak i bliscy rodziny. Ogromna tragedia wydarzyła się na Pomorzu i na zawsze zostanie w psychice nastolatki. To, co odkryła, kiedy weszła do sypialni rodziców, jest prawdziwym horrorem.

Ostatnio jej rodzice przechodzili kryzys

Rodzice mieszkali razem z dwójka dzieci - 16-letnią córką oraz 10-letnim synkiem we wsi Krzemieniewo na Pomorzu. W czwartek doszło w ich domu do niewyobrażalnej tragedii, a wszystko odkryła ich córka. Kiedy w nocy obudził ją potężny huk, dziewczyna postanowiła sprawdzić, co było jego źródłem. Nie przypuszczała, że rodzice już nigdy nie przekroczą progu jej pokoju, a kiedy zajrzała do ich sypialni, zmarła, widząc tatę leżącego w kałuży krwi. Jej mamę znaleziono w łazience, została zastrzelona przez męża, który później popełnił samobójstwo. Odnaleziono list pożegnalny pozostawiony przez mężczyznę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice osierocili dwójkę pociech, to okropna tragedia

Mężczyzna zastrzelił swoją żonę w leśniczówce, w której mieszkała cała rodzina. Był leśniczym i wiedział, jak posługiwać się bronią, posiadał również na nią pozwolenie. 50-letni Jacek M. podszedł do drzwi łazienki, w której znajdowała się jego o jedenaście lat młodsza żona Agnieszka i przez małe okienko w drzwiach wycelował do niej ze sztucera. Pociągnął za spust i zamordował kobietę, oddając w jej kierunku 3 strzały. Według jego słów, zapisanych w liście, zdecydował się na ten krok ze względu na nieporozumienia do jakiś ciągle dochodziło między małżonkami. Podobno miał on odkryć romans swojej ukochanej z proboszczem. Rodzice osierocili dwójkę dzieci, a makabrycznego odkrycia dokonała ich nastoletnia córka. Mieszkańcy, słysząc o tym, co się stało, byli w szoku.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2. Tragiczne wiadomości z lotniska w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne

Nikt nie może uwierzyć w to co się stało

- Nie układało im się ostatnio, na dodatek Jacek miał problemy w pracy, był bardzo zestresowany. Coś musiało w nim pęknąć. To była dobra rodzina, dobrzy ludzie. Dla nas to ogromny szok. Nikt z nas nie spodziewał się, że ten dobry człowiek będzie zdolny do czegoś tak strasznego - mówi jeden z mieszkańców wsi cytowany przez "Fakt". Nastolatka odkryła, że rodzice nie żyją, ale wydarzenie będzie zapamiętane wśród lokalnej społeczności. Dzieci są teraz zapewne oddane pod ścisłą opiekę psychologów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  3. Wszyscy trzymali kciuki do samego końca. Niestety, nowotwór okazał się silniejszy
  4. Wyszedł na jaw przekręt żerujący na klientach słynnego sklepu. Wielu się nabrało, nie mieści się w głowie
  5. TVN podał smutną wiadomość, Polacy pogrążają się w żałobie. Nie żyje Bronisław Piasecki
  6. Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News