Dziadek 18-letniego Marcela C. ma ważny apel do wszystkich Polaków. To on zabił rodziców i małego braciszka

Dziadek 18-letniego Marcela C. ma ważny apel do wszystkich Polaków. To on zabił rodziców i małego braciszka Źródło: youtube/Express miejski

Rodzice zostali okrutnie zamordowani. Przeżył jedynie starszy brat, którego nie było w domu oraz sam morderca. Teraz dziadek 18-letniego Marcela C. ma ważny apel do Polaków.

Rodzice Marcela C. padli ofiarą swojego własnego dziecka. Dla jego dziadka to prawdziwy koszmar, bo stracił swoje dzieci, wnuczka (18-latek zabił również 7-letniego braciszka), a do tego mordercą był jego własny wnuk. Teraz w rozmowie z mediami, wydał rozdzierający serce apel do Polaków.

Dziadek Marcela C. chce wiedzieć, czemu rodzice 18-latka zginęli

- Nadal nie wiem, dlaczego Marcel ich zabił. Nie wiem, ale na pewno się dowiem. Zamierzam odwiedzić go w więzieniu. Wtedy spojrzę mu prosto w oczy i zapytam, dlaczego zabił swojego ojca, a mojego syna, dlaczego zarąbał matkę i swojego braciszka - opowiadał dziadek Marcela C.

Mężczyzna przyznaje, że mimo tego, co się stało, wciąż kocha swojego wnuka. Jednak nie wie, czy jest w stanie mu wybaczyć. Jak sam twierdzi, musi się najpierw dowiedzieć, jaki był motyw 18-latka. Dopiero wtedy będzie nad tym rozmyślał, ale dodał też, że najważniejsze, aby "Stwórca mu wybaczył". W związku z dramatyczną sytuacją wydał apel do wszystkich Polaków.

Dziadek Marcela C. wystosował ważny apel do Polaków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Rozmawiajcie ze swoimi dziećmi. Bądźcie wyrozumiali. Troskliwi. Pytajcie o ich problemy, przytulajcie jak najczęściej. Bywałem tam często, byłem dumny, że mój syn, Tomasz, stworzył tak wspaniałą rodzinę - apelował dziadek Marcela C. w rozmowie z Super-Expressem.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Marcel C. chwilę po morderstwie stworzył pozory włamania i z dachu domu, zadzwonił na policję, mówiąc, że nieznani sprawcy zabili jego rodzinę. Po przyjeździe funkcjonariuszy, szybko wyszło na jaw, kto był faktycznym sprawcą wstrząsającego morderstwa. 18-latek stanie przed sądem, prokuratura postawiła mu trzy zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Ponadto jego motywacje według prokuratora zasługują na "szczególne potępienie".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"  
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News