Rodzice wyprawili swoim dzieciom imprezę mimo zakazu
Unsplash Sergei Solo
Agata Jaroszewska - 13 Maja 2020

Zorganizowali dzieciom przyjęcie urodzinowe, szybko pożałowali. Teraz grozi im 15 lat więzienia

Rodzice postanowili wyprawić swoim nastoletnim pociechom imprezę urodzinową. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że teraz postawione zostały im zarzuty. Sami przyznali, że żałują swojej decyzji, jednak czasu nie da się cofnąć i muszą odpowiedzieć za złamanie przepisów.

Rodzice chcą dla swoich dzieci jak najlepiej, a dzień urodzin pociech jest świętem, także każdego rodzica. Pewna para mimo zakazu organizowania imprez zdecydowała się na wyprawienie przyjęcia dla swoich nastoletnich dzieci, teraz grozi im 15 lat więzienia.

DziennikarzRodzinna tragedia gwiazdy "Pytania na śniadanie". Nagle umarła bliska mu osobaCzytaj dalej

Rodzice szybko pożałowali swojej decyzji

Rodzice, którzy odpowiedzą przed sądem z zorganizowanie imprezy urodzinowej, mieszkają wraz ze swoimi latoroślami w Argentynie. Isabel Mercado oraz Eduardo Cuesta zignorowali zalecenia rządowe oraz powołane do życia zakazy i zaprosili do swojego domu przyjaciół oraz znajomych w celu uczczenia urodzin swoich nastoletnich pociech. O całym wydarzeniu policję poinformowali sąsiedzi pary, którzy zauważyli niedozwolone zgromadzenie w mieszkaniu rodziców nastolatków. Jeśli uzna się ich winnych zarzucanych czynów mogą trafić do więzienia nawet na 15 lat. Oskarżona kobieta pracowała wcześniej jako w lokalnym urzędzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Urodziny zapadną na długo w pamięci

Rezygnacja złożona przez mamę nastolatków na ręce burmistrza miasta Mendoza Fernando Ubieta została przez niego przyjęta, wyraził on jednocześnie ogromny żal co do decyzji podjętej pod wpływem krytyki publicznej jaka skierowana została w stronę dwójki argentyńskich rodziców. Na zdjęciach udostępnionych w mediach widać, że żaden z zaproszonych gości nie utrzymuje bezpiecznego dystansu oraz nie widać, aby ktokolwiek nosił maseczkę zakrywającą usta i nos. Samo wydarzenie nie trwało długo i polegało na tradycyjnym rzucaniu się mąką oraz jajkami.

- Nie wiem co sobie myślałam i biorę pełną odpowiedzialność za to co się stało, pozwoliłam aby matczyna miłość przysłoniła rozsądek - cytuje wypowiedź kobiety Mirror UK.

Dzisiaj grzeje:

1. Emilewicz w Polsacie powiedziała, co mają zamiar zrobić ze Śląskiem. Jest decyzja ws. wyłączenia całego regionu, dla wielu ogromna ulga

2. Z pozoru zwykłe, rodzinne zdjęcie. Pod stołem jednak ukrywa się tragedia matki

Wiele krajów zdecydowało się na wprowadzanie tego zakazu

Argentyńskie miasto Mendoza nie jest wyjątkiem jeśli chodzi o ograniczenie możliwości gromadzenia się. Podobne zakazy można spotkać na całym świecie, w tym w Polsce. 18-latek i 15-latek, którzy obchodzili urodziny trafili na wyjątkowo trudny do świętowania czas, jednak rodzice powinni wykazać się większą dozą odpowiedzialności. Epidemia koronawirusa na świecie wciąż trwa, według danych przekazywanych przez Mirror UK potwierdzono tam ponad 6 tys. zakażeń, a życie w związku z COVID-19 straciło ponad 300 osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pracownik wysypiska śmieci dokonał przerażającego odkrycia. Ktoś pozostawił tam zwłoki malutkiego dziecka
  3. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  4. Jak zginęła Wanda Rutkiewicz? Wszyscy dookoła umierali, w końcu padło na nią
  5. Wszyscy myśleli, że 5-latek zmarł na Covid-19. Prawda wyszła na jaw po 11 dniach, słowa ojca wywołują ciarki
  6. Zapytali Szumowskiego o Górniak. Nie wytrzymał, szybko wypalił, co myśli na jej temat
  7. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

Znaki zodiaku, które są bratnimi duszamiZnaki zodiaku, które są bratnimi duszami. Ich małżeństwa są niezniszczalneCzytaj dalej

Źródło: Mirror UK

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News