Druzgocące. Dlatego 18-letni Marcel dokonał potrójnego morderstwa na swojej rodzinie?

Druzgocące. Dlatego 18-letni Marcel dokonał potrójnego morderstwa na swojej rodzinie? Źródło: Dolnośląska Policja

Rodzice w makabryczny sposób zostali pozbawieni życia, a sprawcą okazał się ich własny syn. Długo spekulowano, czym w swoich czynach kierował się 18-latek, a możliwe powody zwyczajnie odbierają mowę.

Rodzice 18-latka nie mogli spodziewać się, że spotka ich tak koszmarny los. O potrójnym morderstwie wciąż mówią wszystkie polskie media, a ostatnie doniesienia nasuwają myśl, że dyskusje nie ucichną jeszcze przez długi czas. Pojawiły się wstępne informacje w sprawie powodów, dla których Marcel miał dopuścić się zbrodni. 

Rodzice zginęli z rąk własnego syna. 18-latek nie oszczędził nawet brata

Na próżno szukać osoby, która nie słyszałaby o makabrycznych wydarzeniach z Ząbkowic Śląskich w województwie dolnośląskim. 18-letni Marcel C., choć na co dzień wydawał się zupełnie inny, okazał się bezwzględny. Chłopak z zimną krwią zabił rodziców i młodszego brata, do czego posłużyła mu siekiera. 

Chłopak zadzwonił na policję z informacją, że obcy mężczyzna zjawił się w jego domu i to on dopuścił się potrójnego morderstwa, jednak gdy tylko służby zjawiły się na miejscu przyznał się do winy. Wszczęto śledztwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dlaczego 18-latek dokonał potrójnego morderstwa? 

Jak donosi "Fakt", pojawiła się wstępna teoria w kwestii powodów czynu nastolatka. Okazuje się, że Marcel był uzależniony od gier komputerowych, na które poświęcał wiele godzin każdego dnia. Mają o tym świadczyć jego liczne wpisy w mediach społecznościowych, w których nawiązywał do wirtualnego świata. Twierdzi tak również jego dziadek, który wyjawia, że za każdym razem, gdy pojawiał się w domu bliskich 18-latek spędzał czas przed komputerem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Rodzice mieli ponoć zabraniać ciągłego grania, a nawet ograniczyli mu dostęp do internetu. Marcel miał wielokrotnie wpadać w szał i wiele wskazuje na to, że koszmarnego wieczora jego emocje sięgnęły zenitu. Wciąż jednak nie jest pewne, czy rzeczywiście tylko to było powodem, którym kierował się w swojej zbrodni. Śledczy ujawnili również, że nastolatek ukradł rodzicom 10 tysięcy złotych, które miał zamiar przeznaczyć na ucieczkę za granicą. Pieniądze zakopał za domem niedaleko dowodów zbrodni. Teraz grozi mu dożywocie. 

Najlepsze: 

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News