Mieszkańcy dowiedzieli czym zamiast łez płacze dziewczynka. Unikają jej jak ognia

Mieszkańcy dowiedzieli czym zamiast łez płacze dziewczynka. Unikają jej jak ognia Źródło: youtube/Trending Today

Rodzice chcieliby, żeby ich córka miała normalne dzieciństwo. Niestety dziewczynka cierpi na niesamowite schorzenie. Mieszkańcy, którzy dowiedzieli się, czym płacze zamiast łez, nie chcą mieć z ich dzieckiem nic wspólnego.

Rodzice nie mogli wiedzieć, że córka, która ma się niedługo urodzić, będzie cierpiała na niezwykle nietypowe schorzenie. Lekarze, widzą dziewczynkę, przecierali oczy ze zdumienia. To jeden z bardzo rzadkich przypadków w medycynie, które dla wielu na zawsze pozostaną zagadką. 

Rodzice nie wiedzieli, co się dzieje i zabrali dziecko do lekarza

Rodzina pochodząca z Jemenu wybrała się do lekarza po tym, gdy okazało się, że ich córka cierpi na dziwne chorzenie. Na początku nie mogli uwierzyć w to, co rozgrywa się na ich oczach, ale doskonale wiedzieli, że ich dziecko wymaga natychmiastowej wizyty w szpitalu. 

Rodzice byli świadkami tego, jak ich córce zamiast łez lecą z oczu kamienie. Saadia Saleh nigdy nie wyróżniała się niczym szczególnym, ale teraz jest jedynym, takim przypadkiem na świecie. Lekarze, którzy zobaczyli dziewczynkę i jej nietypowe łzy, łapali się za głowy. Medycyna dotychczas nie znała takiego przypadku, przez co lekarze nie mają odpowiedniej wiedzy, jak mogą pomóc dziecku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażeni rodzice robią wszystko, by pomóc córce

Lekarz, który jako pierwszy badał Saadia Saleh, nagrał jej płacz, by umieścić go w sieci. Mężczyzna nie wiedział, jak mógłby pomóc dziecku, które płacze kamieniami. Nagranie, które zobaczyło wielu lekarzy, nie przyniosło niestety żadnego rezultatu. Nikt nie wie, jak można pomóc dziewczynce.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona znalazła ukryty zeszyt męża. Przeczytała, co w nim napisał i zmroziło jej krew w żyłach
2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Największy problem, z którym teraz muszą się borykać rodzice, to opinia mieszkańców, którzy unikają dziewczynki, jak ognia, sądząc, że jest ona opętana przez szatana lub ktoś rzucił na nią jakieś czary. Niestety rodzice nie mogą zmienić zdania sąsiadów, którzy doszukują się złych mocy w dziecku. Boją się, że takie odsuwanie ich dziecka od lokalnej społeczności może w przyszłości odbić się również na jego psychice. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News