Rodzice przez 2 tygodnie nie przewijali niemowlaka. Finał jest najtragiczniejszy z możliwych

Rodzice przez 2 tygodnie nie przewijali niemowlaka. Finał jest najtragiczniejszy z możliwych Źródło: .

Rodzice przez 2 tygodnie zupełnie nie zajmowali się dzieckiem. W końcu noworodek został znaleziony w swojej kołysce. W pomieszczeniu panował okropny odór, doszło niestety do najgorszego.

Rodzice zostawili dziecko na pastwę losu. Przez 2 tygodnie nie przewijali go, ani nawet nie podnosili. Martwy noworodek został znaleziony w kołysce przez policjantów. W pokoju było bardzo gorąco i panował okropny smród. Ciało dziecka pokryły robaki, widok był przerażający.

Rodzice zostawili 4-miesięcznego syna samego w pokoju

Cheyanne Renae Harris i Zachary Paul Koehn włożyli 4-miesięcznego syna do kołyski i zamknęli drzwi od pokoju. Przez kilkanaście dni żadne z nich nie interesowało się dzieckiem, nie było ono przewijane ani karmione.  W pokoju panował zaduch, muchy zaczęły składać jaja na ciele chłopca, a z nich wylęgały się larwy. Jeszcze wtedy był żywy. Kał z niezmienianej pieluszki dostał się do krwi dziecka przez uszkodzoną skórę, powodując infekcję organizmu.

Chłopiec umierał w strasznych męczarniach. Jego martwe ciało pokryły robaki. To był widok jak z horroru. Bezpośrednią przyczyną śmierci było zagłodzenie, odwodnienie i infekcja. W chwili zgonu ważył zaledwie 3 kilogramy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice zajmowali się drugim dzieckiem, kiedy ich syn umierał za ścianą

Policja natychmiast zatrzymała rodziców dziecka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kiedy dziecko umierało w zamkniętym pokoju, oni cały czas byli w mieszkaniu i zajmowali się swoją 2-letnią córką. Ojciec został skazany do dożywotnie pozbawienie wolności. Sędziowie nie mieli żadnych wątpliwości przy ogłaszaniu wyroku.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Obrońca matki przekonywał sąd, że cierpi ona na depresję i zespół stresu pourazowego. Jako okoliczność łagodzącą wskazał również jej uzależnienie od narkotyków. Prokuratura sądowa powołała biegłego. Doktor James Dennert wykazał, że nie ma przesłanek, które potwierdzałyby, że kobieta nie mogła zajmować się dzieckiem. Według jego opinii w pełni świadomie skazała swoje dziecko na śmierć. Została uznana za winną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

źródło: Webniusy

Następny artykuł