Rodzice mogą mocno tego pożałować.
Unsplash TheVirtualDenise
Jakub Kossakowski - 8 Maja 2020

Zrobiła w internecie jedną rzecz, zaraz potem straciła dziecko. Teraz ostrzega innych rodziców

Nie da się ukryć, że rodzice zazwyczaj są niezwykle dumni ze swoich pociech. Dziecko to dla nich prawdziwy skarb. Niektórzy potrafią regularnie chwalić się swoim potomstwem. Niestety zamieszczenie niepozornego zdjęcia może okazać się fatalne w skutkach.

Dziecko zmienia życie wielu par nie do poznania. Kiedy przychodzi na świat, rodzice potrafią całkowicie przebudować listę swoich priorytetów. Dla wielu osób to właśnie dziecko znajduje się na szczycie takiego zestawienia obowiązków. Niekiedy rodzice nie mogą się powstrzymać i dzielą się swoim szczęściem poprzez media społecznościowe.

Pielęgniarka - karetkaPielęgniarka po 12-godzinnej zmianie poczuła ogromny ból. Zanim przyjechała karetka, prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Niepozorne zdjęcie zamieszczone w sieci może sprawić, że rodzice będą gorzko żałować

Zazwyczaj rodzice starają się wykazywać jak największą troską. Oczywiście czasami zdarza się, że stają się nimi prawdziwi oprawcy. Na szczęście takie sytuacje należą raczej do mniejszości i przeważnie maluchy mogą cieszyć się udanym dzieciństwem. Niestety nie oznacza to, że nie czyhają na nie pewne niebezpieczeństwa.

Prawdopodobnie każdy z nas widział jak rodzice umieszczają zdjęcia swoich pociech na Facebooku lub Instagramie. To zjawisko nie jest niczym nowym i nie zaskakuje. Jednak jeżeli my widzimy takie zdjęcia, to dziecko może zostać również zauważone przez kogoś, kto może sprawić, że przepadnie ono bez śladu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adele zachwyciła wszystkich swoją nową sylwetkąGwiazda schudła 45 kg, zachwyca olśniewającą sylwetką. Zdradziła prosty przepis, żeby wyglądać jak onaCzytaj dalej

Niebezpieczeństwo czyhające w internecie

Na świecie jest niestety wielu podłych ludzi, którzy nie mogą oprzeć się pokusie, by skrzywdzić innych. Nawet jeżeli jest to dziecko. Kiedy rodzice wrzucają do sieci zdjęcia swoich pociech, nie mają pewności kto je ogląda. Ponadto z informacji zamieszczanych na portalach społecznościowych można wyczytać naprawdę wiele. Stwarza to ogromne pole do popisu dla przestępców. Jedna z matek ostrzega innych rodziców.

Niepozorne zdjęcie, które zamieszczą w internecie rodzice może być motywem dla pedofila, który mając wszystkie informacje bez może najmniejszego problemu zlokalizować dziecko. Nie raz zdarzało się, że rodzice chcący odebrać swoją pociechę ze szkoły ze zgroza zauważali jej nieobecność. Takie sytuacje niestety się zdarzają. O jednej z nich poinformowała w mediach społecznościowych pewna kobieta. Ostrzegła, że po zamieszczeniu w sieci zdjęcia, jej dziecko zniknęło bez śladu. Wrzuciła na Facebooka zdjęcie swojej córki. Niestety później przepadła ona bez śladu. Nie znalazła się do dnia dzisiejszego.

Kobieta przedstawiła swoją historię jako przestrogę dla innych. Dziecko może być porwane zarówno przez pedofila jak i przez osobę, która chce je sprzedać na nielegalnej aukcji. Należy pamiętać, że handel ludźmi nadal funkcjonuje w odmętach internetu. Podobnie jak sprzedaż organów wewnętrznych.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę
2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Już po chwili cała sala płakała

Ludzie są skłonni zrobić wszystko dla pieniędzy i poskromienia swoich żądz. W związku z tym rodzice w trosce o swoje dziecko powinni zastanowić się zanim umieszczą zdjęcie swojej pociechy w sieci. Niepozorna fotografia może być początkiem okropnej tragedii, której lepiej uniknąć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie gdzie jest Kacperek. Jasnowidz wskazał konkretne miejsce na mapie
  2. Szukali gwiazdora, który uciekł w trakcie kwarantanny. Znalazł się na jachcie z aktorką filmów dla dorosłych
  3. Tadeusz Rydzyk ruszył z kolejną zbiórką pieniędzy. Cel zwala z nóg, wielu Polaków zaślepi wściekłość
  4. Po debacie widzowie TVP usłyszeli, co Duda powiedział prosto do mikrofonu. Niestety się nie przesłyszeli
  5. Przykre wieści o Barbarze Kurdej-Szatan. Chodzi o ciążę
  6. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: Chwilesloneczne Blog

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News