Przerażony syn mówił rodzicom, że w swoim pokoju słyszy głosy. Pewnej nocy tam poszli i dokonali strasznego odkrycia

Przerażony syn mówił rodzicom, że w swoim pokoju słyszy głosy. Pewnej nocy tam poszli i dokonali strasznego odkrycia Źródło: .

Rodzice nie chcieli uwierzyć synowi, który skarżył się, że nie może spać. Mówił, że przeszkadzają mu głosy, które słyszy w swoim pokoju. Opiekunowie postanowili sprawdzić, co dzieje się w pomieszczeniu. Po otwarciu drzwi zamarli z przerażenia.

Rodzice nie wierzyli synowi, gdy mówił im o głosach, które słyszy w swoim pokoju. Zaniepokojeni jego zachowaniem, w końcu postanowili sprawdzić, co się dzieje. Kiedy podeszli w nocy do łóżka dziecka, byli przerażeniu tym, co słyszą. Takich sytuacji jest coraz więcej.

Rodzice słyszeli od syna, że nie może spać, bo ktoś do niego mówi

Jay i Sara nie chcieli uwierzyć synowi, który twierdził, że nie może spać, bo ktoś do niego mówi w nocy. Jednak dziecko z dnia na dzień stawało się coraz bardziej apatyczne i wystraszone. Coraz częściej opowiadał im o głosach, które słyszy. Zaniepokojeni jego zachowaniem, postanowili sprawdzić, co się dzieje w jego pokoju po zmroku. Kiedy weszli do pomieszczenia, zamarli z przerażenia.

Kobieta po wejściu do pokoju syna, usłyszała niski, męski głos. Dochodził z elektronicznej niani ustawionej przy łóżku dziecka. Sara zamarła z przerażenia. Czegoś takiego zupełnie się nie spodziewała. Para szybko zorientowała się również, że obiektyw noktowizora zamontowanego w urządzeniu, ustawiony jest w taki sposób, żeby móc widzieć każdy ich ruch.

- Wstawaj mały chłopcze, tata cię szuka - mówił przez głośnik urządzenia nieznany mężczyzna.

Rodzice chłopca byli przerażeni tym, co odkryli w jego pokoju

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazało się, że ich syn cały czas mówił prawdę. Przerażony ojciec chłopczyka natychmiast zadzwonił do producenta elektronicznego sprzętu.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
 2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Media donoszą, że to przestępstwo jest coraz bardziej popularne. Małżeństwo już wcześniej natknęło się na informacje o nim, dlatego od razu wiedzieli, z czym mają do czynienia i jak trzeba zareagować w takiej sytuacji. Dzięki szybkiej interwencji, prawdopodobnie ocalili swoje życie. Nie wiadomo, co to był za mężczyzna, ani czego chciał, pewne jest jednak, że nie miał dobrych zamiarów. Gdyby nie interwencja doroslych, mogło dojść do tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Najinteligentniejsze znaki zodiaku. Tylko oni mogą równać się z Einsteinem
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

źródło: lelum

Następny artykuł