Rodzice zajrzeli do szafy
unsplash.com Caleb Lucas
Weronika Wasiak - 3 Października 2020

Rodzice zajrzeli do szafy i zdali sobie sprawę z niebezpieczeństwa. Życie ich dziecka było zagrożone

Rodzice nie mogli uwierzyć w to, co znaleźli w szafie. Od razu zdali sobie sprawę z zagrożenia, jakie ciążyło na ich dziecku. O sprawie natychmiast poinformowali policję.

Zaniepokojeni hałasem rodzice poszli do pokoju swojego dziecka i zaczęli nasłuchiwać, skąd dobiega dziwny dźwięk. Zorientowali się, że źródło znajduje się w szafie, dlatego otworzyli drzwi, a wtedy ukazał im się porażający widok. Od razu chwycili za telefon i wezwali odpowiednie służby.

Ewa Drzyzga, przygnębiające informacjeDoniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodzinyCzytaj dalej

Gdy rodzice odkryli, co kryje się w szafie córki, od razu zawiadomili policję

O zatrważającej historii informuje serwis Popularne. Do zdarzenia doszło w Spring Hill w Stanach Zjednoczonych. 27 września małżeństwo wróciło z pracy do domu, gdy ich 15-letnia córka była jeszcze w szkole. Nagle usłyszeli dziwny hałas dobiegający z jej pokoju, a gdy weszli do środka okazało się, że coś, co powoduje ten hałas, znajduje się w szafie. Bez zawahania otworzyli drzwi, a wtedy zobaczyli... dorosłego mężczyznę.

Natychmiast wezwali policję, a przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali nieznajomego, którego przez cały czas pilnował ojciec nastolatki. Po dotarciu na komendę ustalono, że jest to 36-letni Johnathan Rossmoine, chłopak nieletniej. Na dalsze informacje i wyjaśnienia mundurowi nie musieli długo czekać. Nikt nie przypuszczał, że wiąże się z tym taka historia, a mężczyzna mieszkał w szafie od roku!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Poznali się przez internet

Okazuje się, że gdy dziewczynka miała 13 lat, za pośrednictwem portalu internetowego, poznała 34-letniego wówczas Johnathana, z którym nawiązała bliższą relację. Regularnie wymieniali się wiadomościami, a ona początkowo powiedziała mu, że ma 18 lat. Gdy po roku wyznała prawdę mężczyźnie zupełnie nie przeszkadzało obcowanie z nieletnią. Gdyby tego było mało, po kilku spotkaniach dziewczynka zaproponowała mu, by zamieszkał w szafie w jej pokoju, bo wiedziała, że rodzice będą przeciwni ich relacji.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Ministerstwo zdrowia potwierdziło. Warszawa trafi do żółtej strefy? Rzecznik MZ „na 99 procent”

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

36-latek wychodził tylko, gdy małżeństwa nie było w domu. Tego dnia jednak najwyraźniej nie wiedział, że wrócili z pracy wcześniej. Przez rok mieszkał w pokoju nastolatki i żył z nią w bliskiej relacji. Po zatrzymaniu usłyszał zarzut "lubieżnego zachowania wobec ofiary w wieku od 12 do 16 lat, wysyłania jej obscenicznych treści, a także wykorzystanie komunikatora internetowego w celu zwabienia dziecka na spotkanie". Obecnie przebywa w areszcie, gdzie czeka na rozprawę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężko uwierzyć, pracownicy sanepidu urządzili sobie pielgrzymkę na Jasną Górę. Internauci nie mają litości
  2. Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News