5-latka umierała w męczarniach na oczach rodziców. Nie wezwali lekarza, chcieli jej pomóc w kuriozalny sposób

5-latka umierała w męczarniach na oczach rodziców. Nie wezwali lekarza, chcieli jej pomóc w kuriozalny sposób Źródło: Facebook

Rodzice na zmianę opiekowali się 5-latką. Pewnego dnia doszło do tragicznych wydarzeń, na skutek których dziewczynka umarła w męczarniach. Matka nie zadzwoniła na numer alarmowy, zamiast tego ratowała ją w absurdalny sposób.

Rodzice starali się, aby mimo nowej sytuacji nie brakowało córce ani mamy, ani taty. Tego feralnego dnia dziewczynka była pod opieką mamy. Zamiast radosnego wieczoru 5-latka przeżyła noc pełną koszmarnych męczarni.

Rodzice, a właściwie matka, była skrajnie nieodpowiedzialna

5-letnia dziewczynka zmarła w tragicznych okolicznościach bez szans na jakąkolwiek pomoc. Malutka Sophia Larkson mieszkająca na co dzień w Rifle w Kolorado odeszła przez bezmyślność swoich bliskich. Pewnego dnia jej 26-letnia mama Stephanie wraz z kuzynostwem: 27-letnim Danielem i 26-letnią Berthą zostali zwolnieni z gabinetu stomatologicznego. Nie spodziewali się, że będą musieli przejść testy narkotykowe, które oczywiście oblali. W związku z tym cała trójka udała się do domu matki Sophii, aby nadal zażywać metamfetaminę.

Po spożyciu narkotyków odebrali córkę Stephanie ze szkoły i wszyscy wrócili z powrotem do domu. Towarzystwo bawiło się do późnego wieczora. Jednak ok. 23:00 dziewczynce zachciało się pić, wstała z łóżka i zaczęła szukać wody w kuchni. W ciemnościach trafiła na kolbę od fajki wodnej, z której się napiła. Wzięła tylko jeden mały łyk, a resztę wypluła, ponieważ ciecz smakowała obrzydliwie. Jak się okazało, tego naczynia cała trójka używała do palenia narkotyków. Woda była mocno zatruta. Chwilę później 5-latka zaczęła źle się czuć.

Zamiast jej pomóc, postanowili wypędzić z niej szatana

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

5-letnia Sophie zaczęła najpierw mieć halucynacje, a potem straciła przytomność. Matka próbowała dawać jej do picia mleko i sądziła, że to w zupełności pomoże. Ostatecznie małą dziewczynkę przeniosła do mieszkania swoich znajomych, a tamci podali jej tlen. Nikomu jednak nie przyszło na myśl, aby zadzwonić po pogotowie. Wszyscy zebrani wokół nieprzytomnej 5-latki zaczęli czytać fragmenty z Biblii, głównie te o wypędzaniu szatana.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Matka miała nadzieję, że z bożą pomocą stan jej dziecka się poprawi. Nie chciała wzywać karetki, ponieważ bała się, że odkryją zatrucie narkotykami, a policja przeszuka jej mieszkanie. Mogła zostać pozbawiona praw rodzicielskich, które zostały jej odebrane przez narkotyki. 5-letnią Sophią zajmował się jej tata, tylko czasem przebywała u mamy. Za śmierć 5-letniej dziewczynki odpowiedzą już przed sądem jej matka, 26-letnia Stephanie Alvarado oraz kuzynostwo dorosłej kobiety - 27-letni Daniel Alvarado i 26-letnia Bertha Karina Ceballos-Romo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Magda Narożna pokazała w internecie wymowne zdjęcie. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Kobieta przez lata cierpiała z powodu rzadkiej choroby. Z dziąseł wyrastają jej włosy, widok tylko do odważnych [ZDJĘCIE]
  5. Niewiarygodne, co uczniowie pokazali na swoje studniówce. Ciężko oderwać oczy od ich tańca

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News