Rodzice stworzyli rygorystyczny regulamin po narodzinach dziecka. Gdy babcia przyszła w odwiedziny, natychmiast wyrzucili ją za drzwi

Rodzice stworzyli rygorystyczny regulamin po narodzinach dziecka. Gdy babcia przyszła w odwiedziny, natychmiast wyrzucili ją za drzwi Źródło: unsplash.com/Zach Lucero

Rodzice mieli dość znajomych i krewnych, którzy wchodzili z butami w ich życie. Ich dom był pełen niezapowiedzianych gości, którzy za wszelką cenę chcieli zobaczyć noworodka. Nie szanowali zasad, dlatego świeżo upieczeni rodzice napisali specjalny regulamin.

Rodzice nie przejmowali się krytyką krewnych. Zależało im jedynie na komforcie i bezpieczeństwie malucha, który niedawno przyszedł na świat i chcieli zapewnić mu należny spokój. Nawet regulamin nie powstrzymał teściowej, by uprzedzić o wizycie.

Kierowali się głównie dobrem i bezpieczeństwem dziecka

Na dziecko czekali całe 9 miesięcy. Kiedy w końcu pojawiło się na świecie wiedzieli, że będą musieli sobie teraz poradzić z hordą bliskich osób, która będzie chciała zobaczyć maleństwo. Byli świadomi, że w ich domu pojawią się dziesiątki znajomych, ciotek, wujków oraz oczywiście teściowie. Jednocześnie bali się, że dziecko może źle reagować na taki szum dookoła niego. Rodzice brali również pod uwagę to, że nie każdy potrafi delikatnie i bezpiecznie obchodzić się z kilkudniowym dzieckiem.

Tata noworodka był bardzo przejęty nową rolą w swoim życiu. Stał się przewrażliwiony na punkcie dziecka, więc wraz z żoną opracował specjalny regulamin, który rozesłali do każdego, kto chciał odwiedzić nowego członka rodziny. Musieli się do niego zastosować lub w ogóle zrezygnować z odwiedzin.

Rodzice nie mieli oporów, by pokazać regulamin. Spotkali się jednak ze zrozumieniem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

1. Zakaz odwiedzin dla osób, które czują się chore lub w gorszej kondycji.

2. Żadnych dzieci poniżej 18 roku życia, ponieważ mogą roznosić wirusy i bakterie.

3. Dopuszczalne tylko lekkie perfumy, a najlepiej w ogóle z nich zrezygnować.

4. Każdemu chętnemu zostanie wyznaczona konkretna godzina, której musi się trzymać.

5. Wizyty odbywają się wyłącznie od 9 do 17 i mogą trwać maksymalnie godzinę.

6. Żadnych niepraktycznych prezentów, które sprawiają więcej kłopotu, niż pożytku.

7. Równocześnie przy dziecku mogą przebywać maksymalnie 3-4 osoby.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Tata był jednak zbulwersowany, kiedy gościł w domu ciocię z dwojgiem dorosłych dzieci. Znienacka wparowała teściowa, która nie miała zamiaru czekać na swoją kolej i wręcz wyrywała noworodka z rąk. Przyprowadziła też wnuka, który w ogóle nie orientował się w sytuacji. Rodzice wyrzucili ją za drzwi, ponieważ nie poszanowała zasad i prywatności.

- Trzymajcie się swojego zdania. Nikt nie ma prawa mieszać się w wasze życie, nawet jeśli jest to babcia. To wy wiecie najlepiej, co jest dobre dla was i maleństwa - brzmiał jeden ze wspierających komentarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News