Podejrzanie ciche zachowanie 3-latka zaalarmowało rodziców. Nagle odkryli straszną prawdę

Podejrzanie ciche zachowanie 3-latka zaalarmowało rodziców. Nagle odkryli straszną prawdę Źródło: facebook.com

Rodzice byli zaniepokojeni, że ich synek słynący z dużej nadpobudliwości nie był w stanie wstać z łóżka pewnego niedzielnego poranka. Dziecko było sparaliżowane, nie mogło mówić, ani chodzić. Okazało się, że w trakcie nocy z chłopcem stało się coś bardzo złego. Gdyby nie interwencja lekarzy, 3-latek by nie żył.

Rodzice małego chłopca byli zaniepokojeni, że ich pogodny chłopczyk Collin nie reaguje na polecenia dotyczące zejścia na śniadanie. Podejrzana cisza spowodowana była złym stanem dziecka. Po wizycie w szpitalu stan chłopca zaczął się drastycznie pogarszać. Jak się okazało, w trakcie nocy chłopcu stało się coś, czego nikt nie mógł przewidywać.

Rodzice małego chłopca byli przerażeni ciszą w sypialni dziecka. Popędzili do szpitala

Kiedy mama i tata Collina odwozili dziecko do szpitala przypomnieli sobie, że trzylatek ledwie dobę wcześniej doznał poważnego upadku w trakcie. Myśleli, że ich synek mógł mieć wstrząśnienie mózgu, chociaż nic na to nie wskazywało, bo po zetknięciu z podłogą wrócił do zabawy i położył się spokojnie spać.

W trakcie wizyty w placówce medycznej wyszło, że dziecko nie ma żadnych uszkodzeń głowy, a jego mózg pracuje odpowiednio. Stan chłopca zaczął się jednak pogarszać, a jego ciało zaczęło być sparaliżowane. Jak się okazuje, powód takiego stanu zdrowia nie był spowodowany upadkiem, a czymś o wiele gorszym, co mogło zakończyć życie dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze w następnym szpitalu rozwikłali zagadkę

Kiedy chłopiec zaczął mieć problemy z oddychaniem i przełykaniem został przetransportowany do innego szpitala. Medycy dokładnie przyjrzeli się małemu pacjentowi i odkryli, że w uchu małego dziecka tkwi wyjątkowo niebezpieczny kleszcz, który przez zawarte w swoim ciele toksyny odbierał dziecku możliwość poruszania się.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Życie dziecka na szczęście udało się uratować, chociaż od tragedii dzieliły minuty. Mały Collin wyszedł ze szpitala i już miewa się dobrze, ale jego rodzice nadal martwią się, że tak przykry incydent może się powtórzyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: Lolmania

Następny artykuł