Rodzice postawili fotoradar przy przejściu obok szkoły ich dzieci. Pomiary przeszły ich najśmielsze oczekiwania

Rodzice postawili fotoradar przy przejściu obok szkoły ich dzieci. Pomiary przeszły ich najśmielsze oczekiwania Źródło: .

Rodzice chcą ponad wszystko dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. W tej historii zmuszeni byli do ostatecznych działań i postawili pod szkołą fotoradar, który miał kontrolować prędkość kierowców. Zebrane przez maszynę pomiary przeszły najśmielsze oczekiwania rodziców uczniów. Nikt się nie spodziewał, że prawda okaże się tak przerażająca.

Rodzice odprowadzają lub odwożą swoje dzieci do szkoły codziennie i są świadkami tego, co się dzieje na drodze. Niestety, zauważyli oni, że przepisy drogowe są tam notorycznie łamane. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i dzieci. Nie mogli pozostawić tej sprawy i postanowili zacząć działać. 

Rodzice na straży 

Uczniowie i nauczyciele z przedszkola w Chotomowie (województwo mazowieckie), aby dojść do budynku zmuszeni są do przejścia przez pasy. Każdy z nich był chociaż raz świadkiem, jak szybko poruszają się po tej drodze kierowcy. Samochody pędziły każdego dnia, co narażało na niebezpieczeństwo wszystkich pieszych, nie tylko przedszkolaków i ich rodziców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdenerwowani rodzice wielokrotnie zgłaszali problem z przekraczaniem prędkości w tym miejscu, jednak władze publiczne nie zamierzały reagować. Po kolejnym odrzuceniu prośby, rodzice postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Tata jednego z przedszkolaków zamontował na drodze fotoradar, który miałby mierzyć prędkość aut przejeżdżających pod budynkiem. Rezultaty, które zarejestrowała maszyna są przerażające. Okazało się, że prędkość była przekraczana ponad 20 tysięcy razy. Najwyższe wskazanie to aż 128 km/h. Najwolniejszy kierowca też wydaje się nie znać przepisów bo jechał z prędkością 62 km/h. Warto zaznaczyć, że dozwolona prędkość w tym miejscu to 40 km/h. Jedyne osoby, które korzystały z ruchu na drodze bez wykroczeń to rowerzyści.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Możliwe, że dopiero teraz po przeprowadzeniu przez rodziców kontroli na drodze przy przedszkolu władze publiczne zaczną reagować i podejmą działania, które będą miały na celu przestrzeganie przepisów. Najważniejsze powinno być bezpieczeństwo małych dzieci, a póki co grozi im wielkie niebezpieczeństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

źródło: msn 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News