Na ciele 2-miesięcznej córeczki nie było siniaków. Dopiero sekcja zwłok wykazała, jak zabili ją rodzice

Na ciele 2-miesięcznej córeczki nie było siniaków. Dopiero sekcja zwłok wykazała, jak zabili ją rodzice Źródło: Pixabay/Ulrike Mai

Rodzice zamordowali swoją 2-miesięczną córeczkę. Początkowo przyczyna śmierci nie była znana, ponieważ na ciele dziecka nie zaobserwowano żadnych śladów przemocy. Dopiero po sekcji zwłok funkcjonariusze policji dowiedzieli się co doprowadziło do zgonu.

Rodzice przyczynili się do śmierci swojej 2-miesięcznej córeczki. Do tragedii doszło w Danville w stanie Wirginia. Gdy policja dotarła na miejsce nie była w stanie natychmiastowo rozstrzygnąć, jaka była przyczyna śmierci dziecka. Więcej odpowiedzi na ten temat przyniosła sekcja zwłok dziewczynki. 

Rodzice zabili własne dziecko

Rodzice doprowadzili do śmierci własnego dziecka. To kolejna szokująca historia, w której w tragicznych okolicznościach traci życie niemowlak. Funkcjonariusze policji mieli problem z rozpoznaniem przyczyny śmierci, gdyż na pierwszy rzut oka nie była ona taka oczywista. 

Dopiero sekcja zwłok 2-miesięcznego dziecka wykazała co tak naprawdę doprowadziło do jego zgonu. Na ciele ofiary nie było widać żadnych siniaków, ani innego rodzaju zwiastunów tego, że dziecko było maltretowane. Prawda okazała się o wiele bardziej przerażająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przyczyna śmierci dziecka jest szokująca

Do mieszkania Eugene'a Chandlera i Shaleigh Brumfiel  z Danville w Wirginii policja została wezwana przez anonimową osobę. Być może przeczuwała, że coś bardzo złego dzieje się tam dzieje. 24 listopada 2018 roku policja wkroczyła do budynku i znalazła w mieszkaniu malutką Marleigh Chandler. Dziewczynka nie dawała żadnych oznak życia. 

Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę pogotowia, która zawiozła nieprzytomne dziecko do szpitala. Na ratunek było jednak za późno, 2-latka niestety zmarła. Na jej ciele nie odnaleziono żadnych śladów przemocy, sugerujących, że ktoś znęcał się nad nią wcześniej. Mimo to natychmiast zatrzymano rodziców dziecka. Po przeszukaniu ich mieszkania znaleziono wiele dowodów wskazujących na to, że Eugene i Shaleigh zażywali w nim narkotyki.  

Dopiero sekcja zwłok wykazała, jaka była bezpośrednia przyczyna śmierci dziecka. Lekarze odkryli, że doprowadziła do tego ostra intoksykacja heroiną i kokainą. O spowodowanie zgonu oskarżeni zostali rodzice dziewczynki. Czekają na dalsze postępowanie w tej sprawie. Ewidentnie para ma ogromny problem z uzależnieniem od substancji psychotropowych. Ich choroba spowodowała śmierć dziecka. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Oto, jak Benedykt XVI naprawdę został papieżem. Znamy też realne powody jego dymisji
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: Popularne

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News