Brutalny wyczyn 8-letniej dziewczynki. Rodzice pękają z dumy

Brutalny wyczyn 8-letniej dziewczynki. Rodzice pękają z dumy Źródło: Facebook / gunnar.miller.3

Rodzice są bardzo dumni z wyczynu swojej 8-letnie córki. Dziewczynka zachowała się wyjątkowo brutalnie, a jej osiągnięcie budzi wiele kontrowersji.

Rodzice 8-letniej dziewczynki są bardzo dumni z osiągnięcia swojej córki, a ona sama bardzo się cieszy. Jej brutalny wyczyn wzbudza jednak wiele kontrowersji. Niektórzy są oburzeni zachowaniem dziecka, nie rozumieją, dlaczego dorośli jej na to pozwolili.

Rodzice są wyjątkowo dumni ze swojej córki

Pasją Gunnara Millera z amerykańskiego Sunfield jest myślistwo. Mężczyzna zaczął na polowania zabierać również swoją kilkuletnią córkę, Braeleigh Miller. Dziewczynka do tej pory raczej przyglądała się ojcu, jednak od niedawna zaczęła brać czynny udział w polowaniach. 28 grudnia 2019 roku dziewczynka zastrzeliła ogromnego łosia z pełnowymiarowego karabinu kaliber 308. Zwierzę ważyło 180 kilogramów.

– To nie był pistolet młodzieżowy ani nic takiego. Ta broń ma trochę "kopa", ale poradziła sobie z nim niczym mistrz – powiedział w rozmowie z "Daily Mail" dumny tata 8-latki.

Rodzice dziewczynki nie widzą nic złego w brutalnej pasji swojego dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej wyjątkowe hobby wzbudza wiele kontrowersji, ale ojciec dziewczynki jest bardzo zadowolony, że córka dzieli z nim zamiłowanie do zabijania zwierząt. Dla niego polowanie to rodzaj sportu i nie widzi przeciwwskazań, aby brały w nim udział również dzieci.

– Nie obchodzi mnie to, że przeciwnicy polowań nie zostawili na mnie suchej nitki. Oni tego, co my robimy, nie rozumieją. Jestem dumny z Braeleigh i nic tego nie zmieni – dodał Gunnar Miller.

Dzisiaj grzeje: 1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Dziewczynka świetnie się bawi na polowaniach z ojcem. Trafiła do księgi rekordów stanu Michigan jako najmłodsza uczestniczka polowania, która samodzielnie zastrzeliła łosia. 8-latka nie kryje swojej wielkiej radości z tego powodu.

– To dla mnie fajne, bo nigdy wcześniej nie ustanowiłam żadnego rekordu, tak samo jak mój tata czy dziadek – powiedziała Braeleigh w rozmowie z lokalnymi mediami, które zacytował "Daily Mail".


Facebook / gunnar.miller.3

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
  4. Najgorszy początek Nowego Roku. Z samego rana pożar zebrał śmiertelne żniwo, koszmar w polskim mieście
  5. Mama wyprowadziła się z domu bez malutkiej córki. Dopiero po 10 latach przypomniała sobie, że ją zostawiła

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News