Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś

Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś Źródło: instagram.com/rodrigoalvesuk/

Rodrigo Alves to mężczyzna, który za życiowy cel obrał sobie upodobnienie się do męskiej lalki Barbie. "Żywy Ken", bo tak potocznie nazywany jest przez media, przeszedł kilkadziesiąt operacji plastycznych i nie zamierza poprzestać na tej liczbie. Wciąż są elementy jego ciała, które można poprawić.

Rodrigo Alves - kim jest ekscentryk?

Rodrigo Alves urodził się 30 lipca 1983 roku, więc ma 35 lat. Pochodzący z Brazylii mężczyzna wydał na swoje operacje plastyczne prawie trzy miliony złotych. Jego marzeniem jest wyglądać tak jak plastikowa lalka, którą bawił się w dzieciństwie. Jest w stanie wydać naprawdę dużo pieniędzy, aby się do niej upodobnić. 

Obecnie trudno stwierdzić, czy jest przystojny, w jego urodę zostało zaangażowanych tyle osób, tylu chirurgów plastycznych, że ciężko się na niego patrzy. 

Mężczyzna jest zadowolony z efektów przemiany, uważa, że wcześniej był bez wyrazu, trochę pulchny, po prostu przeciętny. Otwarcie przyznaje, że każda kwota wydana na upiększanie swojego ciała, były dobrze ulokowanymi pieniędzmi. Botoks, implanty, które maja imitować mięśnie brzucha, wycięcie żeber to dla Rodrigo Alvesa normalka. Planował również zmianę płci, ale chyba odłożył ten pomysł.

 - Kiedy byłem chłopcem, mój nieżyjący już dziadek kupował mi lalki Barbie, którymi się bawiłem. Uwielbiałem też nosić sukienki babci. Ludzie nie powinni być zmuszani do identyfikacji z określoną płcią - komentował w jednym z wywiadów.

Rodrigo Alves kiedyś. Jak wyglądał przed operacjami?

Jakie operacje ma na swoim koncie? Przede wszystkim przeszczep włosów, wypełnienie zmarszczek botoksem, korekta nosa, podbródka, ust, a także zębów.

Mężczyzna nie ogranicza się w żadnej kwestii, praktycznie na całym ciele ma implanty, które mają imitować mięśnie, a to wszystko po to, żeby upodobnić się do plastikowej lalki. Czy jest przystojny? Nie da się ukryć, że jego uroda jest bardzo oryginalna. Chociaż czy można to nazwać urodą? Raczej inwencją chirurga.

 - Moja kolejna operacja to będzie stała zmiana koloru oczu. Mogę oślepnąć! Jestem taki podekscytowany, życzcie mi szczęścia! Od lat nosze ręcznie malowane szkła kontaktowe, który robi znany artysta ze Stanów Zjednoczonych. Mam w swojej kolekcji 15 kolorów kontaktów, które dobieram do stylizacji. Każda para kosztuje 500 funtów i jestem już zmęczony ciągłym ich noszeniem. Moje oczy mają naturalnie ciemny, brązowy odcień. Chcę, aby były jak szary lód - zdradzał Żywy Ken.

Rodrigo Alves to nie jedyna osoba na świecie, która jest zafascynowana sztucznym wyglądem. Internauci dobrze znają żywą Barbie, dziewczynę pochodzącą z Ukrainy, która również chce upodobnić się do lalki. Anella to Polka o kontrowersyjnej urodzie, która ma nienaturalnie duże usta i piersi, przez jakiś czas twierdziła, że nic nie poprawiała w swoim wyglądzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest syn DJ Remo? Wiek, choroba i inne informacje o artyście
  2. Kim jest Aleksander Chmielewski? Młody aktor ma słynnych rodziców
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
  5. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News