Kiedy premiera Rocketmana? Trailer wiele nam obiecuje

Kiedy premiera Rocketmana? Trailer wiele nam obiecuje Źródło: youtube.com/Paramount Pictures

Rocketman może być hitem tego roku. Gwiazdy muzyki, szczególnie te o ogromnej osobowości, świetnie wypadają na ekranach telewizorów. Wystarczy zobaczyć jak wypadło przedstawienie Freddy'ego Mercury'ego w filmie Bohemian Rhapsody. Czy film o gwieździe równie wielkiego kalibru, legendarnym Eltonie Johnie, również stanie się hitem? Na to się zapowiada!

Rocketman to historia legendy - legendy, którą wszyscy znamy. Jest to pseudonim jednej z największych gwiazd muzyki pop - Eltona Johna. Czy wziął się on od jego wybuchowej persony, czy muzyki i talentu, które są bez wątpienia nie z tej ziemi - na pewno pasuje do barwnej gwiazdy. Film biograficzny opowiadający o jego życiu już niedługo ukaże się w kinach. Czy dowiemy się z niego jakichś nowych szczegółów z życia gwiazdy?

Rocketman movie - film ukaże się w 2019 roku

Rocketman będzie filmem bardzo znaczącym. Elton John ze swoim partnerem już od 2001 roku walczyli o nakręcenie filmu biograficznego o życiu gwiazdora, ale niestety zawsze coś stawało na przeszkodzie. Dopiero w rękach reżysera hitu Kingsmen - Dextera Fetchera - udało się zrealizować długoletnie marzenie pary. W roli głównej wystąpi Taron Egerton, obok którego zagrają między innymi Richard Madden i Jamie Bell. Produkcja opowie o młodych latach Eltona - jego początkach jako genialnego pianisty i transformacji ze skromnego chłopaka w największą i najbardziej wybuchową gwiazdę estrady. Na pewno będzie na co popatrzeć i czego posłuchać.

Rocketman - zwiastun. Trailer filmu jest zachęcający

Zwiastun nadchodzącego filmu zapiera dech w piersiach. Jest pełen przepychu, brokatu, dobrej muzyki - czyli wszystkiego, z czego słynie Elton John. Widzimy na nim najważniejsze momenty z życia Eltona. To one sprawiły, że dzisiaj znamy go jako ikonę muzyki, kogoś, kogo piosenki potrafi zanucić praktycznie każdy.

Jednak trailer nie ukazuje tylko radosnych momentów i wielkich koncertów - które oczywiście przewijają się często przed naszymi oczami, sprawiając, że chcemy przecierać oczy ze zdumienia. Widzimy tam też momenty emocjonalne, pierwsze życiowe zmiany, które Elton musiał przejść, aby stać się ikoną, którą jest teraz. Niestety pokazują się też pierwsze trudności związane z byciem gwiazdą - narkotyki, przyjaciele, którzy chcą wykorzystać sławę, a także orientacja seksualna artysty, która w latach 70. niestety nie była tak akceptowana, jak teraz. To wszystko składa się na bardzo ciekawy trailer, który bez wątpienia przyciągnie wielu widzów do kin. W Polsce film trafi do kin już 7 czerwca!

Rocketman -Tom Hardy jednak nie wystąpi?

Co ciekawe, w zwiastunie nie widzimy nigdzie Toma Hardy'ego, czyli aktora, który miał grać główną rolę w filmie. Okazuje się, że już jakiś czas temu ta decyzja została zmieniona i główną rolę przydzielono Taronowi Egertonowi. Powód tej zmiany był bardzo prosty - Tom Hardy nie jest zbyt dobrym wokalistą. Co prawda pierwotnym pomysłem było, że będzie on po prostu śpiewał z playbacku, ale reżyser po usłyszeniu śpiewającego Tarona od razu zmienił zdanie i zatrudnił młodego aktora do roli Eltona Johna. Dzięki temu w filmie usłyszymy prawdziwe aranżacje wykonywane przez aktorów!

  1. Men in Black: International. Kiedy premiera 4. części słynnego hitu?
  2. Nowy sezon serialu Narcos wzbudził szał. Kto w nim występuje?
  3. Kiedy Fame MMA 4? Wiemy już, kto wystąpi!
  4. Gdzie obejrzeć Detektywa Pikachu? Niebawem będzie dostępny w sieci
  5. Kim jest Sexmasterka? Gwiazda YouTube'a wystąpi na najbliższej gali Fame MMA
Następny artykuł