Robert zdradził żonę. Najwybitniejszy polski sportowiec w ogniu krytyki

Robert zdradził żonę. Najwybitniejszy polski sportowiec w ogniu krytyki Źródło: youtube.com/SkyEye

Robert Korzeniowski znalazł się w centrum krytyki. Wybitny polski olimpijczyk jest właśnie po rozprawie rozwodowej, w której trakcie wyszły bardzo niewygodne dla niego fakty. Jak się okazuje, sportowiec, który dla wielu był wzorcem, miał zdradzać własną żonę. Czy wizerunek biegacza da się jeszcze uratować?

Robert Korzeniowski jest bez wątpienia jedną z największych legend polskiego sportu. Biegacz, który przez lata z dumą reprezentował Polskę i zdobywał dla naszego kraju mistrzostwa świata i laury olimpijskie przeżywa obecnie wielki kryzys wizerunkowy z powodu swojej rozprawy rozwodowej. Jak się okazało, mężczyzna miał zdradzać własną żonę. Szczegóły dotyczące zachowania byłego idola milionów fanów polskiego sportu są szokujące.

Robert Korzeniowski zdradzał żonę. Niezwykłe szczegóły w trakcie rozprawy rozwodowej

Mistrz olimpijski, który przez wiele lat szczycił się bardzo dobrą opinią wśród fanów sportu, nie jest obecnie uwielbiany. W trakcie rozprawy rozwodowej na jaw wyszło, że mężczyzna przez długi czas zdradzał swoją ukochaną, z którą związany był przez wiele lat. Żona sportowca o braku wierności swojego męża miała dowiedzieć się z jednego z tabloidów. Media wyśledziły lekkoatletę, gdy ten był na randce z zupełnie nieznaną kobietą. Były mistrz świata w chodzie miał się nie przyznawać do swojego nowego związku, sugerując, że spotykał się z przyjaciółką. Sprawa sądowa pokazała jednak, że sportowiec rzeczywiście nie umiał utrzymać wierności małżeńskie.

- Cieszę się, że jestem wolna i będę mogła żyć w nowej, nie podwójnie moralnej rzeczywistości - powiedziała w "Super Expressie" Magdalena Kłys.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wysokie alimenty dla sportowca

Sąd jednoznacznie stwierdził, że Korzeniowski bezpośrednio doprowadził do zniszczenia pożycia małżeńskiego. W związku z tym wybitny lekkoatleta będzie musiał wypłacać swojej żonie wysokie alimenty, Pokrzywdzona kobieta według doniesień medialnych miała początkowo żądać kwotę 10 tysięcy złotych. Sąd zadecydował jednak, że były mistrz olimpijski musi płacić kwotę, która jest o połowę niższa.

W myśl postępowania sądowego Kłys odstąpiła swojemu byłemu mężowi ich wspólny dom i mieszkanie. Sportowiec musi jednak spłacić udział byłej wybranki swojego serca w nieruchomościach. Sąd zadecydował także, co stanie się z synem pary. Syn Roberta Korzeniowskiego będzie wychowywał się z matką. Były mistrz olimpijski uzyskał jednak prawo do wizytowania swojego potomka. Korzeniowski będzie mógł to robić raz na dwa tygodnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Patricia Kazadi? To szokujące, że w telewizji można mieć tak niską pensję!
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. Gwiazdor ciężko obraził Sławomira! „Ty discopolowcu podrabiany! Chodź!”
  4. Agnieszka Chylińska została paskudnie wykorzystana. Ostro zareagowała
  5. Emerytka padła ofiarą oszustów. "Okazało się, że mam aż sześć kredytów"

Źródło: wp.pl

Następny artykuł