Makłowicz wyjaśnił wątpliwości. Wyjawił, co jest najważniejsze w pączkach

Makłowicz wyjaśnił wątpliwości. Wyjawił, co jest najważniejsze w pączkach Źródło: youtube/ tvnpl

Robert Makłowicz nie pozostawił już żadnych złudzeń. Zdradził, co tak naprawdę jest najważniejsze w pączkach. Niewielu zdawało sobie z tego sprawę.

Robert Makłowicz zasłynął w świecie polskiego show-biznesu dzięki swojemu programowi "Makłowicz w podróży", w którym przemierza najciekawsze zakątki świata i przy prowizorycznej kuchni z widokiem na najpiękniejsze krajobrazy przygotowuje tradycyjne regionalne potrawy. Warto oczywiście wspomnieć, że Makłowicz jest też krytykiem kulinarnym, zatem jego wiedza w tej dziedzinie nie podlega żadnej wątpliwości. Jakie jest więc jego zdanie o tradycyjnych paczkach? Ujawnił, co jest w nich najważniejsze. 

Robert Makłowicz zdradził, co jest najważniejsze w pączkach 

W końcu nadszedł jeden z dłużej wyczekiwanych przez Polaków dzień, w którym żadne kalorie nie mają znaczenia. Tłusty czwartek rządzi się własnymi prawami, a w tym dniu każdy może pozwolić sobie na chwilę rozpusty i niczego nie żałować. Dziś królują przede wszystkim tradycyjne faworki i pączki, choć można spotkać też ich nieco unowocześnioną wersję. Tymczasem Robert Makłowicz, w rozmowie z dziennikarzem Plotka, powiedział nieco więcej o swoim podejściu do tłustego czwartku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krytyk kulinarny zdradził, że tego dnia zdecydowanie stawia na pączki, choć nie stroni też od faworków, które w Krakowie przybierają nieco inną formę i są zwane chrustem. To jednak na pączkach skupił swoją największą uwagę, zdradzając, co jest w nich najważniejszego. Słowa gwiazdora TVP mogą niektórych mocno zdziwić, nie powiedział on bowiem wcale o sposobie przyrządzania czy nadzieniu, ale o... zachowaniu umiaru. Trzeba przyznać, że w tłusty czwartek niektórzy mogą o nim zapomnieć i zatracić się we wszystkich słodkościach. Są też tacy, którzy nawet prześcigają się w ilości zjedzonych pączków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie

2. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia

- U nas w Krakowie nie je się faworków tylko chrust, ale generalnie o to samo chodzi. To już jest strzelanie z tak grubych armat: pączkowo-chrustowo-faworkowych, że już żadnych więcej dział wytaczać nie trzeba. Kiedyś ludzie poważniej podchodzili do postu, więc obżarstwo w tłusty czwartek było kalorycznie zapomniane już po paru dniach, dziś tak nie jest. Radziłbym więc umiar - powiedział w rozmowie z Plotkiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. 65-letni gwiazdor serialu na TVN niespodziewanie został ojcem. Zdjęcie ze szpitala rozczula do łez
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News