Polska ma nowego króla Instagrama. Nie zobaczycie dzisiaj nic lepszego, niż roznegliżowane zdjęcie Roberta Makłowicza

Polska ma nowego króla Instagrama. Nie zobaczycie dzisiaj nic lepszego, niż roznegliżowane zdjęcie Roberta Makłowicza Źródło: .

Robert Makłowicz założył konto na Instagramie. Na zdjęciu z ostatniego wpisu siedzi w negliżu na piaszczystej plaży z kieliszkiem szampana w ręku. Fani są zachwyceni - długo czekali na ten moment.

Robert Makłowicz - bez wątpienia to nazwisko kojarzy każdy Polak. Makłowicz jest jednym z najpopularniejszych krytyków kulinarnych. Choć nie ma wykształcenia gastronomicznego, sztukę gotowania opanował do perfekcji. Co więcej, posiada niesamowity talent oratorski. Potrafi fantastycznie opowiadać o gotowanych potrawach, dlatego nie wiadomo do końca, którym z talentów - krasomówczym czy kulinarnym - złapał za serca rzesze fanów. 

Robert Makłowicz kilka dni temu założył konto na Instagramie

Kiedy kilka dni temu znany i uwielbiany prezenter po raz pierwszy pojawił się na Instagramie, a miłośnicy jego programów oniemieli z radości. 

- I właśnie w tym momencie istnienie mojego Instagrama nabrało sensu. Dziękuję Panu, Panie Robercie - napisał jeden z komentatorów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż na swoim profilu Makłowicz zdążył zamieścić dopiero 3 zdjęcia, można się domyślić, że jego konto będzie jednym z ulubionych. W pierwszym poście 56-letni gwiazdor dodał nagranie, w którym mówi:

- To jest Bałtyk, tu jest molo w Gdyni Orłowie, dalej Kępa Orłowska, to jestem ja i to jest mój Instagram, bo jak mówią moi synowi, kto nie ma Instagrama, ten nie żyje. Zatem żyję - zapewnia.

Na drugim opublikowanym przez siebie zdjęciu Robert Makłowicz zachęcił fanów do obejrzenia swojego story. Natomiast na trzecim pozuje na węgierskiej plaży w negliżu, najpewniej z kieliszkiem szampana bądź musującego wina. W ten sposób poleca obserwatorom obecnie czytaną lekturę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Znaleźli zamarzniętą 500 lat temu dziewczynkę. Zbadali ją i wryło ich w ziemię

Fani oniemieli z wrażenia

Fani wybitnego kucharza i smakosza są zachwyceni jego pojawieniem się na Instagramie.

- Mistrz! - Nareszcie! - Czekałem na pana! - zachwycają się. Komplementują też ubiór Roberta Makłowicza i wyznają, że tęsknią za jego programem. Uwielbiany prezenter został też okrzyknięty przez nich Królem Życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Don Vasyl przeżywa największą życiową tragedię. Jest tak źle, że błaga o pomoc prezydenta
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News