Robert Lewandowski zdecydowanie nie będzie zadowolony z wyników nowego, osobliwego rankingu, który został stworzony przez zagraniczne media. Polski napastnik został w nim bowiem boleśnie upokorzony, o czym mówi już cały świat.

Lewandowski miał być zawodnikiem, który poprowadzi drużynę Adama Nawałki do zajęcia doskonałej pozycji w tegorocznych piłkarskich Mistrzostwach Świata w Rosji. Reprezentacja odpadła jednak z turnieju już po fazie grupowej, czym zaskoczyła i zasmuciła swych kibiców.

Robert Lewandowski „wyróżniony” w poniżający sposób

Jak się jednak okazało, zbiorowa porażka i kryzys w kadrze to nie jedyny problem Lewandowskiego. Dziennikarze Guardiana i Whoscored zdecydowali się go bowiem indywidualnie umieścić w najgorszej, najmniej skutecznej jedenastce całego mundialu.

Poza polskim napastnikiem w rankingu znalazł się także Piotr Zieliński. Bez wątpienia nie są to więc dobre wiadomości zarówno dla samych piłkarzy, jak i wiernych kadrze kibiców.

Kto jeszcze trafił do najsłabszej „11”?

Oto cała jedenastka, którą wytypowano na najgorszych zawodników piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji:

De Gea – Ramos, Boateng, Koulibaly – Dembele, Zieliński, Bernardo Silva, Elneny, Dembele – Lewandowski, Werner

Sam Lewandowski nie odniósł się jeszcze do tej kontrowersyjnej sprawy, a fani są przekonani, że raczej zdecyduje się ją przemilczeć i przeczekać. Czy jesteście zaskoczeni faktem, iż to właśnie ci zawodnicy zostali „wyróżnieni” w tym osobliwym zestawieniu?

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koleżanka udostępniła zdjęcie córki Gessler w bieliźnie! Co na to mama?
  2. Irena Santor trafiła do domu opieki! Wiemy, co się z nią dzieje
  3. NIESAMOWITE! Polsat właśnie zniszczył system, cała Polska patrzy z niedowierzaniem
  4. Reprezentacja to nic. FIFA właśnie upokorzyła Polskę DUŻO gorzej

Czy uważasz, że Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem polskiej kadry?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Memy po meczu Polska-Japonia. Żegnamy się z mundialem


Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]

Zobacz również