Lewandowski skończył studia w atmosferze skandalu

Lewandowski skończył studia w atmosferze skandalu Źródło: youtube.com/Onet Rano

Robert Lewandowski jest bez wątpienia jednym z najwybitniejszych polskich piłkarzy ostatnich lat. Okazuje się jednak, że kariera zawodnika na szczeblu światowym to dla niego za mało. Sportowiec ma także inne ambicje, które skłoniły go do ukończenia studiów wyższych. Odbyło się to w kontrowersyjnej atmosferze.

Robert Lewandowski w ciągu kilkunastu lat, dzięki swojej ciężkiej pracy znalazł się na szczycie. Można śmiało powiedzieć, że bardzo szybko osiągnął więcej niż jakikolwiek inny polski piłkarz. Jego talent i zaangażowanie w grę doceniane są na całym świecie, jednak jak się okazuje, to dla kapitana polskiej reprezentacji zdecydowanie za mało.

Wielokrotnie powtarzał, że sport znaczy dla niego niezwykle wiele, jednak to nie wszystko, co chciałby w życiu osiągnąć. Obecnie spełnia się jako sportowiec, mąż i ojciec, jednak jakiś czas temu pokierował się w zupełnie innym kierunku. Postanowił ostatecznie dokończyć coś, co już kiedyś rozpoczął - skończyć studia, zdobywając dyplom i tym samym wykształcenie wyższe. Jednak wiele osób znalazło w tym fakcie powód do zarzutów.

Robert Lewandowski skończył studia w atmosferze skandalu?

Mąż Anny Lewandowskiej nigdy nie krył, że chciałby się spełniać. Jednym z jego celów w ostatnich latach stało się ukończenie studiów i zdobycie wyższego wykształcenia - choć zdaniem wielu w jego sytuacji zawodowej i finansowej było to jedynie kaprysem. W związku z tym rozpoczęła się jego nauka w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie. Wybrał kierunek, który miał największy związek z jego zainteresowaniami - wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menadżerskiej.

Studia przebiegły pomyślnie, a dnia 9 października 2017 roku Robert Lewandowski obronił swoją pracę licencjacką. To właśnie jej temat stał się powodem do zarzutów ze strony niektórych osób, które uważały taką pracę za co najmniej niestosowną. Temat pracy licencjackiej piłkarza brzmiał bowiem "RL 9. Droga do sławy", w której w nieznany dotąd sposób opisał przebytą przez siebie drogę do kariery i na własnym przykładzie przedstawił, jak taka droga powinna wyglądać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo licznych kontrowersji - również ze strony jego fanów, których część twierdziła że to pójście na łatwiznę - udało mu się obronić pracę z wyróżnieniem. Entuzjaści tego pomysłu zbijają argumenty przeciwko swojemu idolowi w ten sposób, że sam temat nie świadczy o niczym szczególnym. Liczy się jednak jego treść, która musi być napisana językiem naukowym i zawierać pewien problem badawczy. W obliczu kontrowersji, czy też nie, faktem jest, że piłkarz po raz kolejny udowodnił, że nie zamierza poprzestawać w realizacji swoich ambicji.

ZOBACZ TAKŻE

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Co się wydarzyło 3 maja? Świętujemy to do dziś
  4. W Turcji zamontowali automat oferujący karmę dla psów w zamian za plastikowe butelki
  5. 100 milionów ludzi zagrożonych cyklonem. Katastrofa zbliża się do wybrzeży, trwa ewakuacja
  6. Nie żyje czołowy aktor "Gwiezdnych wojen". Jego rolę kochaliśmy wszyscy

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News