Lewandowski pokazał jak obchodzi Wielkanoc. Cała rodzina na jednym zdjęciu

Lewandowski pokazał jak obchodzi Wielkanoc. Cała rodzina na jednym zdjęciu Źródło: Screenshot z youtube.com/OnetNews

Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej znanych, polskich napastników na świecie. Jego sukcesy spowodowały, że w szybkim tempie stał się milionerem. Polacy zastanawiają się, jak tak bogata i znana osoba spędza Święta Wielkanocne. Będziecie zaskoczeni. Robert właśnie udostępnił zdjęcie, które zdradza ten sekret.

Robert Lewandowski to kapitan polskiej reprezentacji piłki nożnej. Większość jego kolegów święta spędza w dość ekskluzywnych warunkach. Piłkarz postawił jednak na zwyczajność i normalność. Właśnie udostępnił rodzinne zdjęcie, które bardzo spodobało się jego fanom. Fotografia ma już ponad 200 tys. lajków!

Robert Lewandowski spędza święta w gronie najbliższych

Wiele gwiazd piłki nożnej święta obchodzi w luksusach. Na stołach często goszczą u nich wykwintne potrawy. Choć przypominają te dobrze przez Polaków znane, tradycyjne, jak choćby żur z jajem, to jednak od "zwykłych" różnią się tym, że przygotowywane są często przez specjalnie wynajętych szefów kuchni.

Choć Robert Lewandowski z pewnością mógłby pozwolić sobie na tego typu wydatek, to jednak postanowił tym razem postawić na domową rodzinną atmosferę. Opublikował zdjęcie ze wspólnego śniadania wielkanocnego, na które do swojego domu zaprosił najbliższych. Na stole widzimy więc znane wszystkim potrawy, które najprawdopodobniej przygotowywała jego żona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy szeroko uśmiechają się do selfie, co wskazuje na to, że przy wspólnym posiłku dopisują im dobre humory. Rodzinna atmosfera aż wylewa się ze zdjęcia. Dobry nastrój udzielił się także fanom napastnika, którzy nie mogli nadziwić się, że ma on tak dobry kontakt ze swoimi najbliższymi. 

 - Wow, ale masz wspaniałą rodzinę. Wyglądacie razem cudnie. Tacy uśmiechnięci - pisze użytkowniczka.

 - Piękna, domowa, rodzinna atmosfera. Zazdroszczę - czytamy komentarz internautki.

 - Wszystkiego dobrego Robert. Dla Ciebie i dla Twojej rodziny - śle życzenia fan.

Razem z redakcją dołączamy się do życzeń dla Roberta!

Fot. Instagram/Robert Lewandowski

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów
  5. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  6. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł