Bez tytułu
fot. Youtube
Malwina Kossela - 3 Lipca 2018

Roztrzęsiony Lewandowski zabrał głos. Nie wytrzymał

Robert Lewandowski był niekwestionowaną gwiazdą naszej reprezentacji. Kiedy jechał na mundial, wszyscy z niecierpliwością czekali na jego gole. Niestety, nie poszło tak pięknie. Aktualnie piłkarz nie wytrzymał - po tym co się stało, roztrzęsiony zabrał głos.

Robert Lewandowski do mundialu nie mógł narzekać na brak fanów. Polacy mocno trzymali kciuki za niego i za całą naszą reprezentację. Niestety, panowie nie popisali się i po powrocie spadła na nich fala okrutnej krytyki. Do tego teraz po nieudanych mistrzostwach odchodzi dotychczasowy selekcjoner Adam Nawałka. To dla Roberta Lewandowskiego wyraźnie za dużo. Rozemocjonowany sportowiec podziękował trenerowi Nawałce za wszystko co zrobił dla niego i jego kolegów po fachu. Zrobił to w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski pożegnał Nawałkę

- Trenerze, współpraca z Panem i całym sztabem to był zaszczyt. Zaangażowanie i pasja z jaką Pan pracował budziły nasz podziw. Za wszystkie lata wspólnej pracy, za piękne chwile, za wspaniałe zwycięstwa. Za ten wyjątkowy czas dla polskiej piłki nożnej. Wraz z całą drużyną - DZIĘKUJĘ! – napisał Robert Lewandowski. Do treści dołączył zdjęcie z Adamem Nawałką. Sam Nawałka już zanim prezes PZPN Zbigniew Boniek ogłosił, że selekcjonerem reprezentacji Polski będzie on tylko do 30 lipca, mówił, że niepowodzenia na mundialu bierze na siebie. Po wpisie Roberta widać, że jako trener był dla nich wzorem do naśladowania. Przypominamy, że Adam Nawałka był selekcjonerem polskiej reprezentacji od 1 listopada 2013 roku. W tym czasie udało mu się awansować z drużyną do finałów mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Do największych jego sukcesów zdecydowanie należy Euro 2016, kiedy to reprezentacja Polski awansowała do ćwierćfinału.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
  2. To koniec Jaworowicz w TVP? Ciężkie zarzuty, nie ma jak się obronić
  3. Kaczyński wycofuje się razem ze starą gwardią! Słowa Wassermann potwierdzają wszystko
  4. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  5. Kaczyński wycofuje się razem ze starą gwardią! Słowa Wassermann potwierdzają wszystko
Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
nara_almeidaJej walkę ze śmiertelną chorobą obserwowały miliony... Zmarła, gdy się tego nie spodziewałaCzytaj dalej
Źródło: wprost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News