Wzruszające zdjęcie Lewandowskich na śniegu! Internauci nie mogli powstrzymać złośliwości
Patryk Korzec - 26 Grudnia 2018

Wzruszające zdjęcie Lewandowskich na śniegu! Internauci nie mogli powstrzymać złośliwości

Robert Lewandowski z roli najsłynniejszego polskiego piłkarza z czasem stał się przy pomocy żony jednym z najpopularniejszych celebrytów, którego życie bezustannie obserwują miliony Polaków. Lewy lubi dzielić się z fanami ważnymi chwilami ze swojego życia, ostatnie zdjęcie jednak niespodziewanie spowodowało falę drwin. 

Robert Lewandowski nie bez powodu uważany jest przez miliony fanów za symbol polskiej piłki nożnej. Wielokrotnie odznaczany i wyróżniany sportowiec stara się godnie reprezentować nasz kraj, a swoją dodatkową działalnością oraz charakterem szybko wzbudza sympatię internautów. W ostatnim czasie, głównie dzięki aktywności w mediach swojej żony Ani, Robert Lewandowski stał się również swoistym celebrytą, którego życie internauci śledzą na równi z najpopularniejszymi ludźmi ze świata show-biznesu. On sam bardzo chętnie dzieli się przemyśleniami, rodzinnymi chwilami i ważnymi momentami w swoim życiu na portalach społecznościowych, ostatnie zdjęcie jednak wywołało niespodziewaną reakcję fanów.

Robert Lewandowski opublikował zimową sesję z rodziną

Ania i Robert Lewandowscy w pełni korzystają ze świątecznej przerwy i zimowej pogody. Wraz z córeczką Klarą wybrali się na zimowy spacer, z którego opublikowali oczywiście na swoich profilach na Instagramie zdjęcia. Możemy zobaczyć na nich szczęśliwych rodziców, którzy zapatrzeni są w swoją ukochaną pociechę ubraną w gruby skafander. Sielska, rodzinna atmosfera, przyjemne spacery i szalone zabawy w białym puchu mogą wydawać się wręcz idealne do panującej wszędzie świątecznej atmosfery, internauci jednak bezbłędnie potrafią wypatrzyć jeden, niepasujący szczegół, który może wywołać okropną burzę. Tym razem wszystkie oburzone i prześmiewcze komentarze dotyczyły jednego szczegółu w ubiorze piłkarza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Internauci nie mieli litości. Drwiny i wyśmiewanie

Urocze, rodzinne zdjęcia niespodziewanie wywołały falę drwin, której celem był Robert Lewandowski. Okazało się, że problemem internautów były buty sportowca. Wybrał się on bowiem na zabawy w śniegu w adidasach. - O proszę w adidaskach to chyba pan sportowiec zmarznie na tym zimnie. Może lepiej ubrać się ciepło, a nie modnie? - szydzi internauta. - Lewy w adidasach, żebyś nie zmarzł. Normalnie w zimie, to się kozaki nosi albo trapery. Dobrze, że kostki chociaż zakryte - kpi kolejna osoba. - Na pierwszym miejscu trzeba modnie wyglądać, potem dopiero dobrze się czuć? Dobrze, że na nogach nie ma najmodniejszych w tym roku sandałków - wyśmiewa fanka.Robert Lewandowski Fot. Instagram/_rl9Robert Lewandowski Fot. Instagram/annalewandowskahpbaZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska powitała na świecie nowego członka rodziny! Sypią się gratulacje
  2. Grażyna Kuroń nie może się otrząsnąć po strasznej śmierci. Jest zdruzgotana
  3. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Oliwia Bieniuk to petarda? Tata pokazał jej zdjęcie, fani zachwyceni
Artur Szalpuk 3One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News