Przechwytywanie
Karol Zaborowski - 2 Lipca 2018

Lewandowscy na dnie. Mogą stracić wszystko

Robert Lewandowski przechodzi teraz bardzo trudny okres w swoim życiu. Po występie naszej reprezentacji na Mundialu wylała się na niego fala hejtu ze strony kibiców. Teraz zarówno piłkarz, jak i jego małżonka mogą stracić wszystko.

Robert Lewandowski od momentu, gdy doszedł do reprezentacji Polski, stał się jej najjaśniejszą gwiazdą. W wielu meczach zarówno naszej kadry, jak i klubu, w którym gra na co dzień pokazywał się jako jeden z najlepszych aktualnych napastników. Niestety według mediów jego wybujała ambicja i zapatrzenie w siebie prowadzi go w tym momencie prosto na dno.

Robert Lewandowski na dnie?

Nie ulega wątpliwościom, że Lewandowski od dawna nie był w tak złej sytuacji. Wszystko rozpoczęło się jeszcze na jesieni od pamiętnego wywiadu dla "Der Spiegel". Wtedy właśnie w ostrych słowach skrytykował zarówno zawodników Bayernu Monachium, jak i jego władzę. - Jest na ostrym zakręcie. Przez 10 lat piął się w górę. Symbol świetnej kariery. Konsekwentny, uporządkowany, niemal nudny w swej doskonałości. A teraz to wszystko się sypie. Zaczęło się jesienią, gdy udzielił wywiadu tygodnikowi „Der Spiegel”, narzekał na swoich kolegów z Bayernu, a władzom klubu zarzucał skąpstwo. Od tej pory wyraźnie daje do zrozumienia, że już nie chce tam grać. Stracił sympatię kibiców i menadżerów. A mógł być jedną z legend zespołu, zapisać się w jego historii. Zamiast docenić, co tam ma, wciąż marzył o niedostępnym, wielkim Realu Madryt, który po drodze, nawet jeśli przez chwilę był nim zainteresowany, zainteresowanie stracił. A Lewandowski zaczął się zachowywać jak facet znudzony swoją żoną tracący głowę dla kobiety, która go odtrąca. Real to jego marzenie i przekleństwo. Zatruwa mu życie. Na boisku nie może się skupić, brakuje mu determinacji. - mówi jeden ze znajomych piłkarza. Również dziennikarze sportowi zauważyli błędy w zachowaniu Lewandowskiego, który zdaje się nie dostrzegać kolegów z drużyny. Wytykają mu, że jako kapitan powinien umieć przywołać zawodników do porządku i pokierować nimi podczas meczu. Dodatkowo zaznaczają, że jest za bardzo skupiony na samym sobie, bo nawet nie rozmawia z innymi zawodnikami. Idealnie pokazuje to sytuacja, po przegranym meczu, gdy zamiast być wtedy z drużyną to Lewandowski natychmiast pobiegł do żony. Takie zachowanie, jak i słabsza forma piłkarska sprawia, że jego marzenie o graniu w Realu Madryt znacznie się od niego oddaliło, a na dodatek teraz zarówno kibice Polski, jak i Bayernu patrzą na niego zupełnie inaczej. Według wielu Robert Lewandowski może się już z tego nie pozbierać.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To zrujnuje niejeden domowy budżet. Zapłacimy jeszcze więcej
  2. Reprezentacja polski jest WŚCIEKŁA na Dudę! Okrutnie ich potraktował
  3. Szarpanina na marszu w dużym, polskim mieście. Policja użyła siły, poleciały jaja
polskajaponia4Memy po meczu Polska-Japonia. Żegnamy się z mundialemCzytaj dalej
niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej
źródło: newsweek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News