Koniec marzeń Lewandowskiego. Wszystko runęło w jednej chwili

Koniec marzeń Lewandowskiego. Wszystko runęło w jednej chwili

Robert Lewandowski od lat pozostaje niekwestionowaną gwiazdą ligi niemieckiej. Napastnik Bayernu Monachium jakiś czas temu miał jednak odejść z klubu, a zainteresowanie nim wyrażały ponoć władze jednej z najlepszych drużyn na świecie. Ostatecznie marzenia piłkarza o zmianach legły w gruzach.

Media z całej Europy od miesięcy rozpisują się na temat ewentualnego transferu Lewandowskiego do Realu Madryt. Hiszpańska drużyna miała zainteresować się Polakiem już w 2013 roku, jednak wciąż nie przeniósł się do nowego klubu.

Robert Lewandowski musi się pożegnać z marzeniami

Jak obecnie twierdzi rozgłośnia Cadena SER, Real nie jest już zainteresowany ściągnięciem do siebie Lewandowskiego. Wpływ na to miały ponoć działania władz Bayernu, które przez długi czas nie chciały pozwolić Polakowi odejść. Media spekulują więc, że napastnik zostanie w Monachium na kolejny sezon. Nie oznacza to jednak, że nie zabiegają o niego także inne europejskie drużyny.

Co czeka piłkarza w zawodowej przyszłości?

Chociaż nie są to oficjalnie potwierdzone informacje, o ściągnięcie Lewandowskiego miały już ubiegać się trzy inne wpływowe zespoły. Mowa tu o Chelsea F.C., Manchester United oraz Paris Saint-Germain. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Była na samym szczycie. Dzisiaj nikt już o niej nie pamięta
  2. Gwiazdor TVN wywołał burzę. Pokazał zdjęcie z chłopakiem
  3. Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Bliscy aktorki ujawniają
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News