To koniec! Lewandowski jest załamany, nie wie co zrobić

To koniec! Lewandowski jest załamany, nie wie co zrobić Źródło: fot. Instagram

Robert Lewandowski przed mundialem był piłkarskim autorytetem dla wszystkich rodaków. Niestety, po słabym występie na mistrzostwach wiele osób zmieniło o nim zdanie. Teraz piłkarz jest absolutnie załamany, nie wie co dalej z jego karierą. 

To miała być chwila chwały dla reprezentacji Polski - wszyscy czekaliśmy na mundial z niecierpliwością, mając nadzieję na to, że nasi piłkarze zaprezentują się z najlepszej możliwej strony. Niestety, z mistrzostw wróciliśmy szybko i z niczym. Po rozgrywkach ogromne gromy spadły na piłkarzy reprezentacji, a przede wszystkim na kapitana drużyny - Roberta Lewandowskiego. Do tej pory piłkarz był jedną z najbardziej lubianych postaci w polskim sporcie, ale teraz wszystko obróciło się o 180 stopni. Nie tylko strata fanów martwi sportowca - również to, co jest związane z jego dalszą karierą nie maluje się w różowych barwach.

Robert Lewandowski stracił szansę

Robert Lewandowski był długo uznawany za objawienie polskiej piłki nożnej, niestety, słaby występ na mundialu oraz fakt, że nie strzelił ani jednego gola, mocno odbił się na opinii o nim. Jeszcze przed mistrzostwami mówiono o tym, że przeniesie się do Realu Madryt. Teraz zdecydowanie stracił szansę na ten transfer. Nie od dziś wiadomo, że mundial jest okazją dla wielu piłkarzy do zaprezentowania swojego kunsztu, aby potem przebierać w propozycjach najlepszych klubów. Lewandowski zdecydowanie pogrzebał swoje szansę na zmianę klubu, a istniała nawet obawa, że pożegna się z dotychczasowym. Na szczęście nie będzie aż tak źle. - Rozmawiałem z nim przez telefon, powiedziałem jak ważnym jest dla nas graczem, jak bardzo go doceniam, przedstawiłem mu swój punkt widzenia. Rozmowa nie była długa, ale konkretna. Chciałbym z nim współpracować – mówił nowy szkoleniowiec Bayernu Niko Kovac podczas konferencji prasowej. Trzeba przyznać, że Lewy ma w życiu trochę szczęścia, chociaż na pewno jest załamany tym, że nie ma już najmniejszych szans na wymarzoną grę w Realu Madryt. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. 100 lat, panie prezesie! 69 najlepszych MEMÓW na 69. urodziny Jarosława Kaczyńskiego
  2. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  3. Kto NAPRAWDĘ jest ojcem trzeciego dziecka Kaczyńskiej?! Będziecie w szoku
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News