Okropne informacje dla Lewandowskiego. Jego kariera bliska końca?
Karol Zaborowski - 8 Grudnia 2018

Okropne informacje dla Lewandowskiego. Jego kariera bliska końca?

Robert Lewandowski jako kapitan naszej reprezentacji nadal jest przez wiele osób uznawany za najlepszego zawodnika w naszej drużynie. Jednak pojawiają się też tacy, którzy wróżą mu koniec kariery.

Robert Lewandowski podczas swoich licznych meczów niejednokrotnie udowodnił swoje zdolności piłkarskie. Szczególnie jego występy w barwach klubu Bayern Monachium stanowiły prawdziwy popis jego umiejętności. Niestety ostatnie mecze w barwach biało-czerwonych nie napełniały kibiców optymizmem. Przez to wiele osób zaczęło wróżyć mu rychły koniec kariery, tym bardziej że tak jak każdy z nas staje się coraz starszy, a na jego miejsce czeka wielu uzdolnionych młodych zawodników.

Robert Lewandowski zakończy karierę?

Wartość zawodnika określana jest przez specjalistów z Międzynarodowego Centrum Nauk Sportowych (CIES Football Observatory). Najlepsi piłkarze na świecie warci są nawet setki milionów euro, a wysokość tej sumy zależy przede wszystkim od ich osiągnięć i sukcesów. Robert Lewandowski w ostatnich miesiącach znacząco stracił na swojej wartości. Jeszcze we wrześniu tego roku był wart 83,4 mln euro, natomiast teraz jest to już tylko 59,7 mln. Oczywiście wciąż jest to gigantyczna kwota, jednak w świecie czołowych piłkarzy stanowi to ogromny spadek. Spadek wartości piłkarza na takim poziomie dodatkowo wskazuje na coraz mniejsze zainteresowanie nim. Jeżeli taka tendencja będzie nadal się utrzymywała, to Lewandowski może stanąć przed bardzo smutną prawdą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Dla wielu internautów spadek wartości Lewandowskiego jest oczywistym sygnałem o nadchodzącym końcu jego kariery. W Internecie pojawiają się liczne komentarze, które wprost sugerują koniec Lewandowskiego. - Lewy jest coraz starszy, to i kontrakty w końcu się skończą - pisze jeden z internautów. - Pogra se w Bayernie do 36-goroku życia jak Robben czy "Rybery" i pójdzie na emeryturkę - czytamy. Bez wątpienia odejście Lewandowskiego będzie potwornym ciosem dla naszej reprezentacji, która straci jednego ze swoich najlepszych zawodników.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tego o Szpaku i Węgiel nie wiedzieliście! Coś ich łączy
  2. Kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Wizje naukowców i jasnowidzów
  3. Maryla Rodowicz ma dość! Tak ciężko jej jeszcze nigdy nie było
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News