Lewandowskiemu puściły nerwy! Jest wściekły na drużynę

Lewandowskiemu puściły nerwy! Jest wściekły na drużynę Źródło: fot. Instagram

Porażka na meczu Polska-Kolumbia 0:3 była tragedią dla wszystkich Polaków. Kibice na trybunach oraz w całym kraju przed telewizorami rozpaczają, że nasza drużyna nie wyjdzie z grupy. Zaraz po meczu Robert Lewandowski udzielił wywiadu. Kapitan drużyny nie wytrzymał.

Choć można się spodziewać, że Robert Lewandowski jako kapitam powinien stać murem za drużyną, on tuż po przegranym meczu obwiniał ich za przegraną. Nie sędziego, nie warunki, ale pozostałych członków drużyny. Co wywołało tak krytyczny osąd u najważniejszego piłkarza polskiej reprezentacji?

Robert Lewandowski czuł się samotny na boisku

- Na tyle nas było po po prostu stać, trzeba to jasno powiedzieć. Nie przegraliśmy minimalnie. Nic więcej nie mogliśmy zrobić. Wiele rzeczy na tym mundialu nie funkcjonowało tak jak powinno, ale jak nie ma z czego, to nie da się nic zrobić. Samą walką meczu się nie wygra, trzeba dołożyć jakość, a jakości było za mało. - powiedział po meczu w krótkiej wypowiedzi dla TVP. Robert Lewandowski zdecydował się nie oskarżać sędziów ani innych czynników zewnętrznych. Przyjął z uniesioną głową, że to piłkarze nie dali rady. "Jakości było za mało" to słowa, za które większość Polaków może znienawidzić trenera naszej reprezentacji. W końcu był on odpowiedzialny, żeby tę "jakość" gry zapewnić, a zapowiedzi przed Mundialem również były bardzo obiecujące. "Lewemu" puściły nerwy i oświadczył, że czuł się na boisku osamotniony. Jest wściekłu ma swoich kolegów. Ciężko jednak powiedzieć, czy to rzeczywiście wina pozostałych członków drużyny. Zarówno na meczu z Senegalem, jak i dziś z Kolumbią, Lewandowski był przez cały czas otaczany przez wrogą drużynę. Nie pozwalano mu współgrać z drużyną ani dotrzeć na dłużej do piłki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
  2. Polska ukarana na Mundialu przez FIFA! Będzie międzynarodowy skandal?
  3. Na ulice w całej Polsce wyjdą dziesiątki tysięcy ludzi! Będzie gorąco
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News