Zdębiejecie. Lewandowski wygląda teraz jak Adam Małysz

Zdębiejecie. Lewandowski wygląda teraz jak Adam Małysz

Robert Lewandowski wygląda jak Adam Małysz? Marina i jej mąż świętowali Nowy Rok z kapitanem polskiej drużyny i Anią. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem, a internauci zauważają, że najpopularniejszy z piłkarzy wygląda jakoś... inaczej.

Robert Lewandowski zdaje się odmieniony. Najpopularniejszy polski piłkarz sylwestrową noc spędził w towarzystwie żony i przyjaciół. Kilka zdjęć z głośnej imprezy obiegło media, a fani zwracają uwagę, że łudząco przypomina skoczka narciarskiego.

Czemu Robert Lewandowski wygląda jak Adam Małysz? Fani nie mają wątpliwości, wygląd kapitana ich rozbawił

Marina Łuczenko-Szczęsna długo się przyjaźniła z Sarą Boruc. Podobno kobiety się poróżniły i coraz częściej można ją teraz zobaczyć w towarzystwie Anny Lewandowskiej. Polscy piłkarze z partnerkami postanowili świętować nadejście Nowego Roku. Zdjęcia pojawiały się na profilach społecznościowych wszystkich z uczestników imprezy. Jednak jedno z nich żywo zainteresowało internautów. Imprezowali w Dubaju, a zdjęcie które udostępniła Marina właśnie obiega Internet. Na niej pojawił się kapitan drużyny, Ania Lewandowska, Wojciech Szczęsny i jego żona. - About last night. Tzw wychodne - podpisała piosenkarka. Chociaż panie prezentowały się znakomicie, to wygląd Roberta zwrócił uwagę internautów. Ci zauważają, że wygląda jak Małysz. - Robert, wyglądasz jak Małysz! Co się z Tobą stało? - pojawia się pod zdjęciem. - Adam Lewandowski? Trochę schudł nasz Robert i jakiś inny się wydaje - pojawia się dalej. - O Adam Małysz imprezuje - pojawia się dalej. - I Małysz pojechał! Sami sportowcy - czytamy w jednym z komentarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - W pierwszej chwili myślałam, że jest z Wami Adam Małysz - pisze internautka. - Małysz po lewo? Wzięliście go ze sobą? - pisze internauta - Małysz teraz trochę grubszy jest! - czytamy w jednym z komentarzy. Okazuje się, że nie spotkanie i przyjaźń między sportowcami stała się tematem rozmów internautów. Robert Lewandowski na zdjęciu wygląda jak Adam Małysz. Internauci nie mogli opuścić okazji, aby nie wyśmiać tego szczegółu. Z pewnością piłkarz nie obrazi się na porównania. Lewandowski znany jest z dużego dystansu do siebie, a i chętnie rozmawia ze swoimi sympatykami. Być może postanowi się w zabawny sposób odnieść do niewinnego porównania. Robert Lewandowski Instagram/MarinaZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
  2. Na co zmarła Agnieszka Dymecka? Gwiazda TVP przegrała ze straszną chorobą
  3. Gwiazda Lecha Poznań w ciężkim stanie! Chcieli go zamordować
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Znaki zodiaku, które będą baraszkować w sypialni przez cały 2019 rok!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News