Bez nazwy-1
Fot. Instagram/rl9
Patryk Korzec - 29 Listopada 2018

Robert Lewandowski: Instagram gwiazdora eksploduje bez przerwy

Robert Lewandowski Instagram traktuje jako główny kanał, dzięki któremu bezustannie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Sportowiec wciąż dba o to, by nie nudzić swoich fanów, dlatego też jego profil raz po raz eksploduje od spektakularnych zdjęć i komentarzy, które go zalewają. 

Robert Lewandowski Instagram traktuje jako kolejną wielką pasję i nieraz słychać było, że nie wyobraża sobie bez niego życia. To główny sposób, w jaki sportowiec utrzymuje bezustanny kontakt ze swoimi fanami, którzy nie mogą się wręcz doczekać kolejnych udostępnianych przez niego zdjęć. Co jakiś czas jego profil jednak dosłownie eksploduje reakcjami.

Rl9 Instagram 

Rl9 to jeden z najpopularniejszych Instagramów w naszym kraju. Profil Roberta Lewandowskiego obserwuje 13,7 mln internautów, a on sam nie pozwala im się nudzić. Jak podają media, prowadzi on swój profil w 100% samodzielnie i wszystkie publikowane materiały zostały wybrane przez niego, a trochę ich rzeczywiście było. Jak do tej pory sportowiec wrzucił ponad 1000 unikatowych wpisów, a każdy z nich natychmiast zalewała lawina reakcji i komentarzy. Standardem na tym koncie już jest liczba reakcji na poziomie 200-300 tysięcy, a jednak niektóre, kultowe posty sprawiają, że Instagram eksploduje - potrafią przekroczyć nawet pół miliona.

Robert Lewandowski Facebook

Robert Lewandowski Instagram traktuje bardzo poważnie, mniej jednak skupia się na swoim profilu na Facebooku. Co prawda on też prowadzony jest przez niego osobiście i lubi go ponad 9 mln użytkowników, jednak posty publikowane są zdecydowanie rzadziej. Ciekawe jest, że jego profil obserwuje o niemalże 100 tys. osób mniej, niż go lubi. W odróżnieniu od Instagrama, fani znajdą tam zdecydowanie mniej informacji o życiu prywatnym mężczyzny, nastawiony jest przede wszystkim na jego karierę sportową, w związku z czym większość udostępnianych materiałów również jest o tematyce sportowej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Anna i Robert Lewandowski Instagram

Swój profil w mediach społecznościowych ma również oczywiście ukochana mężczyzny - Anna Lewandowska. W porównaniu do męża jej konto zawiera więcej materiałów osobistych, ale służy również do promowania jej działalności. Para jest uwielbiana przez Polaków, nic więc dziwnego, że powstało również wiele kont małżeństwa, założonych przez ich wiernych i oddanych fanów. Dwa najpopularniejsze to lewandowscy.team.fans oraz lewandowscyteam_fans, jednak jak łatwo można się domyślić, nie cieszą się zbyt wielką popularnością. Internauci od dawna apelują do Anny i Roberta o to, by utworzyli wspólne konto, które nie będzie pełne marketingowych zabiegów obu stron, jednak jak na razie się na to nie zdecydowali.ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Menu wigilijne 2018: Nie możesz przegapić tych dań!
  2. Ilu mężów miała Maryla Rodowicz? Wszystko na ten temat
  3. Ile zarabia Wojewódzki? Więcej dostaje tylko Gessler
  4. Gdzie mieszka Doda? Jej mieszkanie to istny luksus
  5. Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej? Aktorka zdradziła swój sekret
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News