Robert Lewandowski wdał się w bójkę z kolegą. Świadek wydarzenia ujawnia szokujące kulisy

Robert Lewandowski wdał się w bójkę z kolegą. Świadek wydarzenia ujawnia szokujące kulisy Źródło: youtube.com/BayernCompHD 2

Robert Lewandowski wdał się w bójkę z klubowym kolegą z Bayernu Monachium. Do starcia doszło na jednym z treningów. Co zaważyło o tym, że pięści piłkarzy poszły w ruch? Świadek wydarzenia ujawnił właśnie szokujące kulisy tego zajścia.

Robert Lewandowski, jak na napastnika grającego z numerem "9" przystało, należy do prawdziwych walczaków. Znany jest nie tylko ze strzelania kolejnych bramek, ale gry "bark w bark", często na pograniczu faulu.

Robert Lewandowski pobił się z kolegą klubowym. Rozdzielali ich inni piłkarze

Tym razem siła Lewandowskiego poszła zdecydowanie w złym kierunku. Niemieckie media poinformowały piłkarski świat, że "Lewy" wdał się w szarpaninę z klubowym kolegą, Kingsley'em Comanem. 

Choć panowie zdążyli już podać sobie ręce i zagrać kolejny mecz ligowy nie milkną echa treningowej bójki. Co spowodowało, że piłkarze skoczyli sobie do gardeł?

Niemiecki "Bild" pisał, że sprawa wyglądała poważnie. Do tego stopnia, że do piłkarzy musieli czym prędzej doskoczyć koledzy klubowi piłkarzy. Rozdzielali oni "Lewego" i Comana, którzy od dłuższego czasu mieli ze sobą "na pieńku".

- Próbowałem ich rozdzielić, ale nie było to łatwe. Potem podali sobie ręce - powiedział Niklas Sule, obrońca Bayernu w niemieckich mediach.

Z doniesień sportowego "Bilda" wynika, że piłkarze od dłuższego czasu nie nadają na podobnych falach. Lewandowski zarzuca ponoć Comanowi zbytnią samodzielność i skłonność do dryblingów na skrzydle. Z kolei zdaniem pomocnika Bayernu to "Lewy" zbytnio skupia się na samodzielnym wykańczaniu akcji, nie dostrzegając dołączających do gry kolegów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za bójką stało więc wysokie ego obu zawodników. Choć zajście zakończyło się podaniem rąk nie wiemy, czy sprawy zostały wyjaśnione. Być może kwestia czasu, a na boisku, nie tylko treningowym zobaczymy kolejne zgrzyty?

Póki co incydent nie zakończył się dla piłkarzy żadną karą klubową. Obaj rozegrali ostatni mecz z Fortuną Duesseldorf, gładko wygrany przez Bayern 4:1.

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Bild

Następny artykuł