Robert Lewandowski trafił do szpitala. Konieczna była operacja, stan piłkarza nie jest już tajemnicą

Robert Lewandowski trafił do szpitala. Konieczna była operacja, stan piłkarza nie jest już tajemnicą Źródło: YouTube / tvn.pl

Robert Lewandowski od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Jak się okazuje, konieczna była operacja. Piłkarz poddał się zabiegowi dopiero po ostatnim meczu ligowym. Przedstawiamy informacje na temat obecnego stanu zdrowia sportowca.

Robert Lewandowski, w związku z problemami zdrowotnymi, kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia poddał się operacji. 21 grudnia piłkarz przeszedł zabieg i od tamtej pory przebywa w szpitalu. Wszystkiemu winna jest przepuklina pachwinowa. Piłkarz zmagał się z nią od dłuższego czasu, ale bardzo nie chciał opuścić żadnego spotkania reprezentacji Polski i Bayernu Monachium. Wobec tego, zdecydował się na operację tuż po ostatnim meczu ligowym.

Robert Lewandowski trafił do szpitala tuż przed świętami

Znany piłkarz już od dłuższego czasu skarżył się na problemy z przepukliną pachwinową, które mogą wynikać z nadmiernego wysiłku bądź w następstwie przebytego urazu. Póki jednak nie odczuwał żadnych usterek przy bieganiu czy kopaniu piłki, nie czuł konieczności i presji, że musi poddać się operacji w natychmiastowym tempie. Co nie zmienia faktu, że w jego przypadku była ona nieunikniona. Lewandowski mógł wybrać dwa terminy zabiegu - w listopadzie lub grudniu. Ostatecznie wybrał datę 21 grudnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przekazano informacje na temat stanu zdrowia piłkarza

Jak informuje klub Bayern Monachium na swojej stronie internetowej, Lewandowski rzeczywiście 21 grudnia w godzinach wieczornych przeszedł operacją pachwiny. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem. Najbliższe kilka dni sportowiec miał spędzić w szpitalu, żeby spokojnie odpoczywać po udanym zabiegu.

Dzisiaj grzeje: 1. 61-letnia gwiazda ma o 36 lat młodszego kochanka. Poznała jego rodziców, było niezręcznie

2. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

Piłkarz zostanie wypisany z kliniki Marii Teresy w Monachium najprawdopodobniej dzisiaj, 23 grudnia w przeddzień Wigilii. Na sportowca z utęsknieniem czeka jego żona Anna, która obecnie jest w piątym miesiącu ciąży, a także córeczka Klara. Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie wzruszającą przedświąteczną fotografię, którą opatrzyła hasztagiem "tata czekamy".

Najlepsze newsy dnia:

    1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
    2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
    3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
    4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
    5. Wskaż, które dziecko zbiło wazon. Znaczenie odpowiedzi zetnie cię z nóg

Źródło: Jastrząbpost.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News