Niezwykłe, Lewandowski znowu pomógł. Obdarował ponad 90 szpitali

Niezwykłe, Lewandowski znowu pomógł. Obdarował ponad 90 szpitali

Robert Lewandowski znany jest nie tylko z tego, że jest znakomitym sportowcem. Często również pomaga charytatywnie, przelewając znaczącą sumę pieniędzy na jakiś szczytny cel.

Robert Lewandowski wraz z żoną Anną Lewandowską ofiarował jakiś czas temu milion euro na rzecz ochrony zdrowia. Jeśli chodzi o majątek piłkarza. Przychody z niemieckiego klubu Bayern Monachium to tylko część jego fortuny. Prócz tego reprezentant Polski ma liczne biznesy i zarabia również ogromne pieniądze jako ambasador poszczególnych marek. 

Robert sygnuje swoim nazwiskiem również kawę RL9 Coffee. Jak czytamy na portalu Sportowe Fakty, Lewandowski, w ramach akcji #wzywanyposilki, namówił właściciela marki do przekazania 130 tysięcy porcji kawy medykom z 91 szpitali w całej Polsce. 

Robert Lewandowski znowu pomaga w walce z koronawirusem

Poprosił również, by 10% ze sprzedaży kawy było przekazywane na konto Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej, który wspiera seniorów w całej Polsce. Jak wiemy, starsze osoby, należą do grupy największego ryzyka zakażenia wirusem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sportowiec pokazuje, że potrafi nie tylko znakomicie radzić sobie na boisku i zdobywać gole. Chce też pomagać ludziom w trudnych czasach. Robert poprosił również o obniżkę pensji w swoim klubie na czas pandemii. Po pomocy, jaką otrzymał instytut, jego prezes Marzena Rudnicka wydała oświadczenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Do 20 krajów trafi lek pomagający w walce z koronawirusem. Trzymali go do ostatniej chwili

2. Nie żyje wybitna Polka. Świat muzyki w głębokiej żałobie

- Seniorzy w tej sytuacji potrzebują przede wszystkim poczucia, że nie zostali zostawieni sami sobie. Od lat działamy dla dobra starszych osób, których bardzo rzadko się zauważa. Dlatego tym bardziej dziękujemy Panu Robertowi Lewandowskiemu, że dostrzegł tych, którym pomagamy. Każdy z nas ma rodziców, dziadków, starszych sąsiadów. Pomagajmy im w każdy możliwy sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Raport NFZ na temat depresji w Polsce. Jak wypadamy na tle innych krajów?
  2. Zaskakujący produkt, którego nie zna prawie nikt. Jest zdrowszy od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych
  3. Przeanalizowano pacjentów z koronawirusem, odkryto zaskakujący fakt. Niepokojące wieści dla dużej grupy osób
  4. Cały rząd i posłowie zrezygnowali z wynagrodzeń w czasie pandemii. Nie w Polsce
  5. Umyślnie nakaszlał na terminal, wszystko się nagrało. Dostał nauczkę, którą zapamięta do końca życia
  6. 2-letni syn Anity przed śmiercią karmiony był karmą dla szczurów i niedopałkami. Dziennikarze dotarli do strasznych szczegółów

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News