Lewandowski złapał Anię za pośladki, ale fani patrzyli na zupełnie inną rzecz. Mistrz drugiego planu

Lewandowski złapał Anię za pośladki, ale fani patrzyli na zupełnie inną rzecz. Mistrz drugiego planu Źródło: annalewandowskahpba Instagram.com

Robert Lewandowski ma obecnie w swoim życiu wyjątkowo dobrą passę. Reprezentant Polski może cieszyć się zdobyciem jednego z najważniejszych pucharów w piłkarskim świecie. Dodatkowo selekcjoner zdecydował się na niepowoływanie go do nadchodzących meczów, decyzja ta podyktowana była troską o zdrowie i odpoczynek po wyjątkowo wymagającym sezonie. Ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się na profilu jego żony, wzbudziło ogromne poruszenie - fani zwracają uwagę na jeden szczegół.

Robert Lewandowski przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach. Towarzyszy mu żona oraz pociechy, a fani nie mogą narzekać na brak informacji na temat tego, co słychać u sportowej pary. Kapitan reprezentacji uchwycony został w romantycznej chwili, jednak wyjątkowo to nie oni znaleźli się w centrum zainteresowania.

Robert Lewandowski na zdjęciach z wakacji chwali się swoją rodziną

Robert Lewandowski jest wyjątkowo dumny z tego co osiągnął w życiu osobistym. Jego związek z Anna Lewandowską rozpoczął się w czasach, gdy oboje dopiero stawiali swoje pierwsze kroki w sportowych karierach. Nikt nie podejrzewał, ze dwójka studentów warszawskiego AWF-u tak zamiesza w polskim show-biznesie oraz światowym sporcie.

Robert Lewandowski wymieniany jest obok największych nazwisk gwiazd piłki nożnej, jako konkurent, a nie jako aspirujący piłkarz. W czasie wypoczynku jednak pokazuje, że rodzina to dla niego ważna część życia i cieszy się z każdej minuty u boku ukochanych kobiet. Ostatnio rozczulił fanów zdjęciem z plaży, tym razem to fotografia widoczna na profilu żony jest na językach wszystkich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Lewandowska wstawiła zdjęcie z mężem, nie spodziewała się tego na co uwagę zwrócą fani

Anna Lewandowska obecnie poświęca się wychowaniu córek oraz prowadzeniem swoich biznesów. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 3 miliony osób. Oglądać na nim można zarówno reklamy produktów sygnowanych jej nazwiskiem, posty motywacyjne czy migawki z życia rodzinnego. To właśnie fotografia z basenu, gdzie małżonkowie ochładzali się po treningu wzbudziła zainteresowanie. Robert Lewandowski czule całuje żonę, jednocześnie dyskretnie trzymając dłonie na jej pośladkach. To jednak jeden przedmiot widoczny na drugim planie wzbudził rozbawienie wszystkich. Jak widać nie na wszystko można mieć wpływ i nawet Annie Lewandowskiej zdarzają się niezaplanowane wpadki.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje legendarny komentator, przegrał z okropną chorobą

Klapek ściągnął na siebie całą uwagę

Wyćwiczona para zakochanych małżonków, piękny basen z krystaliczną wodą oraz niebieski klapek pływający tuż za Anną Lewandowską. Bohater drugiego planu ściągnął na siebie większość uwagi. Mistrz drugiego planu stał się ulubieńcem obserwujących i widać to w komentarzach pod postem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" doprowadziła widzów do łez. Trudno powstrzymać emocje
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu
  4. Polacy nie wytrzymali, wystarczyło jedno zdjęcie Rydzyka. Niewiarygodne, co się stało
  5. Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat
  6. Niestety, otrzymała najgorszą diagnozę - złośliwy nowotwór, zrezygnowała z leczenia i wycięła zdrową część ciała. Przez chorobę zdecydowała się na zdumiewającą dietę

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News