Wstrząsające słowa córki zmarłego Roberta Leszczyńskiego

Wstrząsające słowa córki zmarłego Roberta Leszczyńskiego

Robert Leszczyński był popularnym polskim dziennikarzem muzycznym. Zmarł niespodziewanie 1 kwietnia 2015 roku. Minęły już ponad trzy lata od jego śmierci, jednak wciąż jest ona powodem ogromnego cierpienia jego córki. Vesna Leszczyńska, chociaż ma tylko 15 lat, nadal ciężko przeżywa nieobecność ojca.

Vesna Leszczyńska jest owocem burzliwej miłości Roberta i aktorki Alicji Borkowskiej. Chociaż związek nie wytrzymał próby czasu, to rodzice dziewczyny do końca utrzymywali bliskie, przyjacielskie relacje.

Robert Leszczyński był blisko ze swoją córką

Robert Leszczyński nie mieszkał z córką i jej matką, jednak zawsze był obecny w życiu dziewczynki. Ich relacje szczególnie się zacieśniły w 2013 roku, kiedy Alicja Borkowska przeszła udar. Wówczas ojciec przejął obowiązki opieki nad córką. Kiedy Borkowska wreszcie dochodziła do siebie i wszystko wskazywało na to, że kłopoty towarzyszące rodzinie znikają, niespodziewanie w wieku zaledwie 48 lat dziennikarz zmarł. Krytyk muzyczny odszedł z powodu niewydolności wielonarządowej wynikającej z niezdiagnozowanej cukrzycy. To był cios nie tylko dla Alicji Borkowskiej, ale także dla niespełna 12-letniej wówczas córki pary. Vesna ciężko przeżyła śmierć ojca i jak wynika z jej niedawnego wpisu na Instagramie, nadal nie pogodziła się z tym wydarzeniem.

Vesna Leszczyńska wstrząsająco o swoim ojcu

Niedługo przed trzecią rocznicą śmierci dziennikarza jego córka opublikowała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa w towarzystwie ojca. Podpisała je po angielsku, zaś jej słowa są naprawdę wstrząsające. - Nie mogę uwierzyć, że to już prawie trzy lata... Bez ciebie czuję się słaba i codziennie bardziej boli to, że cię nie ma. Dziękuję, że byłeś najlepszym tatusiem, jakiego mogłam sobie wyobrazić przez te 12 lat. Boże, kimkolwiek jesteś, tak bardzo cię nienawidzę za cały ból, jaki mi sprawiłeś - napisała Vesna. Z jej wpisu wyziera cała rozpacz, jaka towarzyszy 15-latce od trzech lat. Dla niektórych może to wydawać się niespodziewane. Wszakże Leszczyński nie towarzyszył córce przez całe jej życie, nie uczestniczył w jej wychowaniu. Wpis dziewczyny świadczy jednak o bliskich więzach, jakie łączyły ją z jej ojcem nawet pomimo rozstania rodziców i faktu, że dziennikarz związał się z inną kobietą i miał kolejne dziecko. Robert Leszczyński Vesna Leszczyńska fot. instagram.com/v.leszczynska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mundial w cieniu niespodziewanej tragedii. Nie żyje polski piłkarz, kibice w żałobie
  2. Nie tylko śmierć brata. Beata Kozidrak w żałobie i rozpaczy, nie zdążyła...
  3. Prawdziwy dramat. Nie żyje 19-miesięczna córka gwiazdora
  4. Jesteś dzieckiem lat 90? Sprawdź, czy pamiętasz te rzeczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News