Niewielu wie, że Leszczyński miał też drugą córkę z inną kobietą. Mamy jej zdjęcie, ma bardzo nietypowe imię

Niewielu wie, że Leszczyński miał też drugą córkę z inną kobietą. Mamy jej zdjęcie, ma bardzo nietypowe imię Źródło: youtube.com Superstacja

Robert Leszczyński bardzo chronił swoją prywatność. Charyzmatyczny i szczery juror oraz dziennikarz chwalił się jednak jedynie swoją pierwszą córką. Wiemy, jak nazywa się jego druga pociecha.

Robert Leszczyński zmarł 5 lat temu, 1 kwietnia w Warszawie. Do jego śmierci przyczyniły się zaburzenia metaboliczne, spowodowane przez cukrzycę. Miał tylko 48 lat, osierocił swoje obie córki. O jednej z nich świat dowiedział się niedawno.

Robert Leszczyński miał drugą, młodszą córkę z inną kobietą

Szczery do bólu juror w programie "Idol", kiedy żył, chwalił się światu jedynie swoją 16-letnią dziś córką Vesną. To owoc miłości Roberta Leszczyńskiego i wokalistki, Alicji Borkowskiej. Dziewczyna ambitnie podchodzi do swojej przyszłości - skończyła szkołę muzyczką na kierunku wiolonczela i planuje zostać artystką: w grę wchodzi muzyka lub aktorstwo.

- Na pewno nie będę prawnikiem ani lekarzem. Myślę, że będę robiła to, co sprawia, że jestem szczęśliwa i nie zwracała zbyt dużej odwagi na zarobki - mówiła Vesna rok temu w "Dzień Dobry TVN". Mało kto wie, że to nie jedyne dziecko Roberta Leszczyńskiego. O drugiej córce wiedzieli tylko najbliżsi. Dlaczego nie przedstawił jej światu - tego nie wie nikt. Z żadną partnerką nie wziął też ślubu, nie wierzył w tę instytucję. Kobieta, z którą związał się kilka lat przed śmiercią, była Maja Korpała.

Opublikowała zdjęcie i wzruszający wpis

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To właśnie z nią Robert Leszczyński doczekał się drugiej córki, Keiry. Dziewczynka ma dziś 13 lat, a jej zdjęcie z tatą opublikowała Maja Korpała na swoim profilu na Facebooku. Fotografią chciała uczcić 5. rocznicę śmierci partnera, umieściła pod nią bardzo wzruszające słowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano informacje o śmierci. Katarzyna Dowbor zrobiła co mogła, smutna wiadomość wprost z Polsatu
2. Można prywatnie zrobić sobie test na koronawirusa. Wiemy, ile kosztują i jak długo się czeka na wynik

- To już 5 lat. Byłeś wspaniałym ojcem naszego dziecka. Patrzyłeś na świat optymistycznie. Bardzo nam z Keirą Ciebie brakuje. Ona tęskni bardzo za Tobą. Ja też. Tyle niedokończonych rozmów. Twoja prośba, by spróbować jeszcze raz. Keira cały czas ma mi za złe, że przecież chciałeś wrócić, a ja się zastanawiałam. Wierzę jednak, że gdzieś tam jesteś, jest Ci dobrze, że kiedyś spotkamy się po drugiej stronie i może tam nam się uda. Moje i Keiry serce tęskni. Na zawsze w naszych sercach - czytamy pod zdjęciem.

Fot. facebook.com/Maja Korpała/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kraje, które wzorowo poradziły sobie z epidemią. Świat może się od nich wiele nauczyć
  2. Reprezentant Polski mógł zakończyć karierę jednego z polityków. Działacz błagał go o litość
  3. Lekarze przebadali osoby, które wyzdrowiały z koronawirusa. Doszli do strasznych wniosków, zniszczone płuca wcale nie są najgorsze
  4. Co łączyło Alicję Bachledę-Curuś i Jana Pawła II? Zdjęcia ujawniły całą prawdę, odbiera mowę
  5. Syn wyznał całą prawdę o śmierci rodziców na COVID-19. "Zmarli w odstępie kilku minut"
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News