Niesamowite słowa ojca Kubicy! Aż trudno w to uwierzyć, coś niewiarygodnego

Niesamowite słowa ojca Kubicy! Aż trudno w to uwierzyć, coś niewiarygodnego Źródło: screen/youtube/kubass130

Robert Kubica jest dzisiaj na ustach mediów z całego świata. Dopiero co pojawiły się zadziwiające doniesienia, że mężczyzna już wkrótce powróci do Formuły 1, a już głos zdecydował się zabrać za niego ojciec, Artur Kubica. W słowa mężczyzny trudno uwierzyć, ale dla fanów szykuje się coś absolutnie niesamowitego. 

Robert Kubica jest najbardziej znanym i cenionym kierowcą wyścigowym i rajdowym w naszym kraju. Mężczyzna jako pierwszy Polak w historii wystartował w Formule 1 oraz stanął na najwyższym miejscu podium podczas Grand Prix Kanady 2008. Swoją przygodę z F1 zaczynał w zespole BMW Sauber, by następnie przenieść się do Renault, z którym był kojarzony przez lata. Jego kariera została brutalnie przerwana w roku 2011, kiedy doszło do tragicznego wypadku, z którego sportowiec ledwo uszedł z życiem. Na wiele lat musiał pożegnać się z wyścigami, lecz dziś pojawiły się zaskakujące informacje o jego powrocie, których nie spodziewał się nikt. Robert Kubica nie skomentował doniesień, lecz głos postanowił zabrać jego ojciec.

Robert Kubica powróci do F1? Zaskakujące doniesienia

Cały dzisiejszy dzień media pękają w szwach od doniesień związanych z powrotem Roberta Kubicy do Formuły 1. Fani przez kilka lat przerwy zdążyli się już pogodzić z tym, że ich ulubieniec nie siądzie więcej za kierownicą. Tymczasem okazuje się, że może to nastąpić dużo szybciej, niż wszyscy się spodziewali. Doniesienia zdaje się potwierdzać oficjalna witryna internetowa F1, gdzie przypadkowo opublikowany został materiał wideo prezentujący Kubicę w składzie Williamsa na sezon 2019. Nagranie szybko zostało usunięte, jednak moment wystarczył, by internauci udostępnili materiał dalej, a informacja obiegła cały świat.

Wstrząsające słowa ojca Kubicy. To pewne!

Do tej pory sam Robert Kubica nie chciał głośno komentować sprawy i unikał kontaktu z mediami, jednak niespodziewanie głos postanowił zabrać jego ojciec, w którego słowa ciężko uwierzyć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - W czwartek ma być oficjalny komunikat. Robert zostanie przedstawiony jako kierowca wyścigowy Williamsa, a PKN Orlen jako sponsor zespołu - potwierdził Artur Kubica w rozmowie z portalem Eurosport.tvn24.pl. Co prawda oficjalny komunikat wciąż się nie pojawił, jednak fani już są przekonani, że znów zobaczą swojego idola i bohatera za kierownicą. Sprawę stawiają w ten sposób również włoskie media - gazeta "La Gazetta dello Sport" zamieściła informację o powrocie Kubicy na okładce. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nagły zwrot! Fani najbardziej kultowego show TVN powaleni na łopatki
  2. 83-letnia Irena Santor rozgrzeje fanów. To będzie niesamowite show
  3. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Królowa Elżbieta oburzona zachowaniem Meghan Markle
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News