Robert Kubica jest dziś tematem numer jeden w całej Polsce. Niestety nie stało się to za sprawą jego powrotu do Formuły 1, ani żadnych innych sukcesów sportowych. O kierowcy zrobiło się głośno przez taśmy Morawieckiego, na których słychać premiera pogardliwie wyrażającego się o naszej gwieździe.

– „Nie chcę, k…a, pięć dych co roku płacić. Sp…aj…” – tak Morawiecki mówił o potencjalnym kontrakcie Kubicy z bankiem BZ WBK „Na szczęście złamał rękę, raz, drugi” – komentował dramatyczny wypadek polskiego kierowcy Mateusz Morawiecki.

Polacy wpadli w furię kiedy okazało się, że premier cieszył się z wypadku. Zwłaszcza, że po fatalnej kraksie Robert Kubica stracił szansę na dalszy udział w wyścigach F1 i nie odzyskał jej aż do dzisiaj.

Robert Kubica odpowiada w sposób, którego nikt się nie spodziewał

Cały kraj był wściekły na premiera, a opozycja nawoływała do dymisji polityka. Kryzys stał się na tyle poważny, że Morawiecki postanowił spotkać się z Kubicą. Już po spotkaniu kierowca wydał oświadczenie w tej sprawie, które wprawiło Polaków w prawdziwe osłupienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Zamiast oczekiwanej złości i gorzkich słów w kierunku najważniejszego człowieka w rządzie, Kubica pokazał się uśmiechnięty, ramię w ramię z Mateuszem Morawieckim. Co więcej, stwierdził, że… nie ma żadnego problemu z wypowiedzią premiera!

– Wizyta u Premiera. Polska zawsze wspiera swoich ? I nam jeszcze doszedł jeden temacik do dzisiejszej agendy ? No hard feelings i jedziemy dalej! ?- skwitował Robert Kubica.

Wielka klasa Kubicy i duże zaskoczenie

Aż trudno uwierzyć w to, że Kubica tak łatwo zbagatelizował całą aferę. Na pewno trzeba mu przyznać jedno – pokazał niesamowitą klasę i dystans do siebie, których niestety zabrakło w pamiętnej rozmowie Mateuszowi Morawieckiemu.

Polacy są wściekli i zszokowani

Chociaż Kubica postanowił ku zaskoczeniu wszystkich nie przejmować się sytuacją, to Polacy nie mogą uwierzyć w taki obrót spraw. Zwłaszcza ludzie związani z opozycją dalej domagają się dymisji premiera.

– Różnych polityków i premierów Polska miała, ale pan Morawiecki jest nie do obrony. Po tekstach o kontuzji Roberta Kubicy, w oczach milionów Polaków pozamiatał się na wieki wieków amen. Polska naprawdę na kogoś takiego nie zasługuje – napisał Tomasz Lis.

– Jakim trzeba być człowiekiem, żeby cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Kubica zostaje do końca życia nie w pełni sprawny, my tracimy mistrza, a Premier Morawiecki się z tego cieszy, bo oszczędzi kilka złotych. Hańba! – dodaje Katarzyna Lubnauer.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sekstaśmy z Sowy: Ujawniono o kogo chodzi, będzie afera dekady
  2. W Sowie i Przyjaciołach nagrano sekstaśmy
  3. Pawłowicz pisze o sekstaśmie Schetyny i Trzaskowskiego. Nie ma hamulców
  4. Jak zorganizować imprezę niespodziankę? Zaskoczysz wszystkich
  5. Dramatyczny apel gwiazdy disco polo. Nikt nie chce pomóc malutkim bezdomniakom

 

Wcześniej dziennikarz, teraz kierownik zmiany Pikio.pl. Kiedyś redaktor na Blaugrana.pl