Robert Kubica jest dziś tematem numer jeden w całej Polsce. Niestety nie stało się to za sprawą jego powrotu do Formuły 1, ani żadnych innych sukcesów sportowych. O kierowcy zrobiło się głośno przez taśmy Morawieckiego, na których słychać premiera pogardliwie wyrażającego się o naszej gwieździe.

– „Nie chcę, k…a, pięć dych co roku płacić. Sp…aj…” – tak Morawiecki mówił o potencjalnym kontrakcie Kubicy z bankiem BZ WBK „Na szczęście złamał rękę, raz, drugi” – komentował dramatyczny wypadek polskiego kierowcy Mateusz Morawiecki.

Polacy wpadli w furię kiedy okazało się, że premier cieszył się z wypadku. Zwłaszcza, że po fatalnej kraksie Robert Kubica stracił szansę na dalszy udział w wyścigach F1 i nie odzyskał jej aż do dzisiaj.

Robert Kubica odpowiada w sposób, którego nikt się nie spodziewał

Cały kraj był wściekły na premiera, a opozycja nawoływała do dymisji polityka. Kryzys stał się na tyle poważny, że Morawiecki postanowił spotkać się z Kubicą. Już po spotkaniu kierowca wydał oświadczenie w tej sprawie, które wprawiło Polaków w prawdziwe osłupienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Zamiast oczekiwanej złości i gorzkich słów w kierunku najważniejszego człowieka w rządzie, Kubica pokazał się uśmiechnięty, ramię w ramię z Mateuszem Morawieckim. Co więcej, stwierdził, że… nie ma żadnego problemu z wypowiedzią premiera!

– Wizyta u Premiera. Polska zawsze wspiera swoich 🙂 I nam jeszcze doszedł jeden temacik do dzisiejszej agendy 😉 No hard feelings i jedziemy dalej! 💪- skwitował Robert Kubica.

Wielka klasa Kubicy i duże zaskoczenie

Aż trudno uwierzyć w to, że Kubica tak łatwo zbagatelizował całą aferę. Na pewno trzeba mu przyznać jedno – pokazał niesamowitą klasę i dystans do siebie, których niestety zabrakło w pamiętnej rozmowie Mateuszowi Morawieckiemu.

Polacy są wściekli i zszokowani

Chociaż Kubica postanowił ku zaskoczeniu wszystkich nie przejmować się sytuacją, to Polacy nie mogą uwierzyć w taki obrót spraw. Zwłaszcza ludzie związani z opozycją dalej domagają się dymisji premiera.

– Różnych polityków i premierów Polska miała, ale pan Morawiecki jest nie do obrony. Po tekstach o kontuzji Roberta Kubicy, w oczach milionów Polaków pozamiatał się na wieki wieków amen. Polska naprawdę na kogoś takiego nie zasługuje – napisał Tomasz Lis.

– Jakim trzeba być człowiekiem, żeby cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Kubica zostaje do końca życia nie w pełni sprawny, my tracimy mistrza, a Premier Morawiecki się z tego cieszy, bo oszczędzi kilka złotych. Hańba! – dodaje Katarzyna Lubnauer.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sekstaśmy z Sowy: Ujawniono o kogo chodzi, będzie afera dekady
  2. W Sowie i Przyjaciołach nagrano sekstaśmy
  3. Pawłowicz pisze o sekstaśmie Schetyny i Trzaskowskiego. Nie ma hamulców
  4. Jak zorganizować imprezę niespodziankę? Zaskoczysz wszystkich
  5. Dramatyczny apel gwiazdy disco polo. Nikt nie chce pomóc malutkim bezdomniakom

 

Zobacz również